چهارشنبه29 آبان 1398 17:43
20 Nov 2019
11 ماه قبل
136800
برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: دنیای موسیقی به اندازه‌ای پویا و جذاب است که هر سال نسبت به سال گذشته ترانه‌های نوآورانه‌تری را شاهد هستیم. این ترانه‌ها که با روح و روان هواداران بازی می‌کنند ده‌‌ها بار در اجراهای زنده خوانده می‌شوند و به‌سرعت جای خود را در گوشی هوشمند اهالی اهل موسیقی پیدا می‌کن...

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: دنیای موسیقی به اندازه‌ای پویا و جذاب است که هر سال نسبت به سال گذشته ترانه‌های نوآورانه‌تری را شاهد هستیم. این ترانه‌ها که با روح و روان هواداران بازی می‌کنند ده‌‌ها بار در اجراهای زنده خوانده می‌شوند و به‌سرعت جای خود را در گوشی هوشمند اهالی اهل موسیقی پیدا می‌کنند تا در هر زمان و هر لحظه با گوش فرا دادن به ترانه‌های مورد علاقه خود روحیه بگیرند.

در این بین طرفداران آهنگ‌های جدید که روزی نیست وب‌سایت‌های ترانه را با هدف پیدا کردن جدیدترین ترانه‌ها زیر و رو نکنند به خوبی می‌دانند که در سال ۲۰۱۸ موسیقی‌های غربی جذابی را شاهد بودیم که به راحتی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت. به این ترتیب اگر از آن دسته افرادی هستید که نبض ترانه‌ها‌ی غربی را در دست دارند به احتمال زیاد برترین ترانه‌های سال ۲۰۱۸ را می شناسید، با این حساب قصد داریم برای شما و سایر طرفدارانی که آشنایی کاملی از بهترین آهنگ‌های ۲۰۱۸ ندارند نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی داشته باشیم.

ترانه آفریقا از گروه weezer

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

گروه ویزر را با سبک خاص ترانه‌هایش می‌شناسیم، این گروه تمایل زیادی به خواندن ترانه‌هایی با خمیرمایه طنز دارند که اندیشه‌هایی منتقدانه در آن‌ نهان شده است. گروه ویزر از آن دسته گروه‌هایی بود که از همان ابتدای حضور خود به‌عنوان یک گروه باسواد و اهل کتاب شناخته شدند که حرف‌های زیادی برای گفتن داشتند.

اهمیت گروه ویزر به درس و تحصیل به اندازه‌ای بود که برای سه سال کار هنری را کنار گذاشته‌اند اعضای آن پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشگاه دوباره با دست پر روی صحنه موسیقی بازگشتند. آهنگ آفریقا از گروه ویزر، ترانه‌ای است که در کنار موسیقی زیبا، متن بسیار جذابی دارد و اقتباس بسیار هنرمندانه‌ای از ترانه‌های قدیمی و کلاسیک است. در نتیجه اگر این موسیقی را شنیده‌اید حتماً به‌خوبی می‌دانید که باز شنیدن آن لذت خاصی دارد، اگر هم ترانه آفریقا از ویزر به گوش شما نخورده است مطمئن باشید یکی از بهترین آهنگ‌های ۲۰۱۸ را از دست داده‌اید.


ترانه چهار از پنج از گروه آرکتیک مانکیز

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

طرفداران موسیقی انگلستان گروه آکتیک مانکیز را سالیان سال است که به‌خوبی می‌شناسند. این گروه که ترانه‌های آن از سال ۲۰۰۲ به این طرف در گوش هوادران زمزمه می‌شود تاکنون سه هفت جایزه بریت، که معتبرترین جایزه جامعه موسیقی انگلستان است را از آن خود کرده و به‌عنوان یکی از اولین گروه‌هایی شناخته می‌شود که به لطف اینترنت به محبوبیت چشمگیر دست پیدا کرد.

آهنگ چهار از پنج از گروه آرکتیک مانکیز تنها یکی از ترانه‌های محبوب جدیدترین آلبوم این گروه است و در کنار ترانه زیبا و مفهومی که دارد از یک موزیک ‌ویدئوی بسیار جذاب نیز بهره می‌برد و پیشنهاد می‌کنیم ترانه چهار از پنج را حتماً در کنار موزیک ویدئوی آن تماشا کنید.


ترانه به من عشق خواهی ورزید از تیانا تایلور

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

تیانا تایلور ۲۸ ساله در سال ۲۰۱۸ استعداد خودش را ثابت کرد و ترانه به من عشق خواهی ورزید (gonna love me)، با سبک هیپ‌هاپ و جذاب‌اش یک بار دیگر نام تیانا را بر سر زبان‌ اهالی موسیقی انداخت.

این ترانه از رابطه‌ای حساس و آسیب‌پذیر سخن می‌گوید و صدای لرزان تیانا تایلور جذابیت خاصی به آن داده تا حتماً این آهنگ را به فهرست بهترین ترانه ۲۰۱۸ خود اضافه کنید.


ترانه شاد غمگین از گروه the beths

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

این ترانه یکی دیگر از شاهکارهای گروه نیوزیلندی the beths است که حکایتی از عشق‌‌های دوران شباب را روایت می‌کند. ترانه شاد غمگین (happy unhappy)، کاملاً مشخص است که ساخته و پرداخته یک گروه جوان و خوش‌آتیه است و از سر روی این ترانه انرژی‌های مثبت می‌بارد.
به این ترتیب امیدواریم در آینده‌ هم ترانه‌های شاد بیشتری از این گروه نیوزیلندی شاهد باشیم.


ترانه پوک‌ ایت‌ اَوت کاری مشترک از پلی‌بوی کارتی و نیکی میناژ

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

اگر از علاقه‌مندان سبک رپ باشید حتماً به خوبی مید‌انید که چند سالی است در این سبک شاهد موسیقی‌ جنجالی و انقلابی نیستیم و این سبک جذابیت گذشته را ندارد. با این حساب به‌عنوان یکی از رپ‌های سال ۲۰۱۸ چاره‌ای نیست به‌غیر از اینکه ترانه پوک این اَوت (poke it out)، را به‌عنوان کاری مشترک از پلی‌بوی کارتی و نیکی میناژ غنیمت بشمریم.

این ترانه همانند دیگر موسیقی‌های رپی که در سال ۲۰۱۸ شاهد آن‌ها بوده‌ایم ریتمی تند دارد که گاهی اوقات با ته‌صدایی از نیکی میناژ ریتم آن‌ آهسته‌تر می‌شود و در مجموع یکی از موسیقی‌های باارزش رپ در سال ۲۰۱۸ شناخته می‌شود.


ترانه نفس بد از ویلی نلسون

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

علاقه‌مندان ریش‌سفید موسیقی غربی به‌خوبی ویلی نلسون را می‌شناسند، این خواننده و گیتاریست کهنه‌‌کار که اکنون ۸۵ سال دارد هنوز هم همانند دوران جوانی خوش‌صداست و ترانه‌های خوبی منتشر می‌کند.

ویلی نلسون از سال ۱۹۵۶ تاکنون می‌خواند و حتی در سن و سال کهنسالی نیز هنوز همان ذوق و استعداد جوانی‌اش را حفظ کرده و همیشه در ترانه‌هایش شاهد شوخ‌طبعی و بامزگی‌های خاص ویلی نلسون هستیم.

آهنگ نفس بد (bad breath) دقیقاً همان چیزی است که از ویلی نلسون انتظار می‌رود و برای این کهنه‌کار دنیای موسیقی طول عمر آرزو می‌کنیم.


ترانه دزدانی شبیه به ما از گروه آیس ایج

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

جوان‌های دانمارکی بااستعداد گروه آیس‌ ایج که سبک آهنگ‌های آن‌ها به ریشه‌های راک ترانه‌های آمریکایی باز می‌گردد از سال ۲۰۰۸ این گروه را تشکیل دادند و جالب است بدانید در آن سال میانگین سنی اعضای آیس ایج چیزی حدود ۱۷ سال بود.

ترانه دزدانی شبیه به ما که جذابیت آن چیزی کمتر از بهترین موسیقی‌های راک ۲۰۱۸ در آمریکا ندارد یکی از ترانه‌های آلبوم beyounless است و در کنار این ترانه پیشنهاد می‌کنیم اگر به گروه آیس ایج علاقه دارید حتماً به ترانه catch it نیز گوش فرا دهید.


ترانه رؤیاهای باربی از نیکی میناژ

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

بازخوانی ترانه‌های قدیمی که در دوران خود موفقیت‌های زیادی داشته‌اند و به‌رغم گذشت چندین دهه هنوز هم هواداران این ترانه‌ها را زمزمه می‌کنند یکی از روش‌هایی است که خواننده‌های جدید با خواندن ترانه‌های قدیمی،‌این آهنگ‌ها را دوباره در ذهن هواداران زنده می‌کنند.

نیکی میناژ نیز که به خوبی با این روش آشناست در سال ۲۰۱۸ آهنگ رؤیاهای باربی را از ترانه‌ مربوط به notorious b.i.g با نام just playing dreams بازخوانی کرد. آهنگ جدیدی که در سال ۲۰۱۸ توسط میناژ خوانده شد نسبت به نسخه ۱۹۹۴ همین ترانه تفاوت‌های زیادی داشت و انصافاً باید گفت نسخه جدید این آهنگ بیشتر به دل می‌نشیند و به همین دلیل هم هست که ترانه رؤیاهای باربی نیکی میناژ به فهرست بهترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ راه پیدا کرده است.


ترانه ۱۹۵۰ از کینگ پرینسس

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

میکائلا استراوس که با نام هنری کینگ پرینسس در دنیای موسیقی فعالیت می‌کند یکی از تازه‌کارهای این عرصه است و انصافاً باید گفت به‌رغم اینکه تنها یک آلبوم در کارنامه خود دارد توانسته محبوبیت زیادی کسب کند.

ترانه ۱۹۵۰ نیز تأثیر زیادی در این محبوبیت دارد و در این آهنگ کینگ پرینسس، ترانه‌ای بسیار احساسی و پر شور و شوق را از رفاقت و دوستی‌های جوانی با زیبایی تمام اجرا می‌کند. موزیک ویدئوی ترانه ۱۹۵۰ نیز یک موزیک ویدئوی بسیار ساده و معمولی است و شاید همین سادگی باشد که این اثر را به یکی از بهترین ترانه‌های کینگ پرینسس تبدیل کرده است.


ترانه حیوان از تروی سیوان

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

تروی سیوان یکی از آن دسته خواننده‌های جوانی است که محبوبیت خود را مدیون یوتیوب است، این خواننده خوش‌صدا و آینده‌دار در سال ۲۰۱۸ یکی از متفاوت‌ترین ترانه‌های خود را با نام حیوان منتشر کرد. این ترانه نه تنها در میان کارهای تروی سیوان متفاوت به‌نظر می‌رسد بلکه حتی در میان سایر آثار مطرح ۲۰۱۸ نیز آهنگی متفاوت و جالب شناخته می‌شود.

این جوان ۲۳ ساله اهل استرالیا صدایی رسا و گیرا دارد و متن ترانه حیوان به همراه موسیقی و صدای تری سیوان باعث شده تا این آهنگ در دل هواداران نسبت به سایر ترانه‌های سیوان محبوب‌تر شود و به عنوان یکی از بهترین آهنگ‌های ۲۰۱۸ آن را معرفی کنیم.


یلا بیزی و لیل بیبی در ریمیکس آهنگ آپ وان (up one)

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

اگر اخبار خواننده‌‌های رپر آمریکایی را دنبال کرده باشید حتماً به خوبی می‌دانید که یلا بیزی یکی از پر حاشیه‌ترین خواننده‌های رپ آمریکا در سال ۲۰۱۸ بود. چندی پیش یلا بیزی که در خودرویی مشغول رانندگی بود از جانب افراد ناشناس مورد اصابت ۱۲ گلوله قرار گرفت اما عمر او به دنیا بود و زنده ماند.

یلا بیزی در زمینه هنری نیز در سال ۲۰۱۸ سر و صدای زیادی به‌پا کرد و ترانه آپ وان او با همکاری لیل بیبی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین ترانه‌های ۲۰۱۸ در میان جوان‌ها شناخته می‌شود.


ترانه این آمریکاست از چایلدیش گامبینو

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

دونالد گلاور را در دنیای سینما با فیلم‌هایی مانند الکساندر و روز وحشتناک و مریخی می‌شناسیم اما گلاور در دنیای موسیقی حضور فعال‌تری دارد و این هنرمند در صحنه‌‌های موسیقی با نام هنری چایلدیش گامبینو شناخته می‌شود.

چایلدیش گامبینو در سال ۲۰۱۸ با توجه به افزایش فشارها به سیاه‌پوستان آهنگ اعتراضی با نام این آمریکاست را منتشر کرد. در این ترانه گامبینو به وضع زندگی سیاه‌پوستان آمریکایی اعتراض می‌کند و سبک جذاب این آهنگ به همراه صدای زیبا و ترانه مفهومی که از چایلدیش گامبینو در این آمریکاست شاهد هستیم باعث شد تا این ترانه به فهرست بهترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ راه یابد.


ترانه عشق جعلی از گروه بی‌.‌تی‌.‌اس

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

گروه بی‌.‌تی‌.‌اس که با نام‌های پسران ضد گلوله و بنگتن بویز نیز شناخته می‌شود در سال ۲۰۱۸ غوغا به پا کرد و به راحتی توانست مرزهای خاک کشور خود را پشت‌سر بگذارد و به شهرتی جهانی دست پیدا کند. آهنگ عشق جعلی پس از ترانه معروف psy به‌عنوان معروف‌ترین ترانه کره‌ای در سایر کشورها شناخته می‌شود و جوان‌های گروه بی.‌تی‌.اس به لطف ترانه عشق جعلی و سایر کارهایی که در چند سال اخیر منتشر کرده‌اند از رئیس‌جمهور کره‌جنوبی تقدیر نامه دریافت نموده‌اند.

این آهنگ در آمریکا نیز به سرعت توانست در مقام دهم در فهرست ۱۰۰ ترانه برتر این کشور دست پیدا کند و پیشنهاد می‌کنیم حتی اگر به ترانه‌های کره‌ای علاقه ندارید باز هم به ترانه عشق جعلی از گروه بی.‌تی‌.‌اس گوش فرا دهید، به شما قول می‌دهیم از این ترانه خوشتان بیاید.


ترانه بِوِرلی از گروه لائو کات کانی (low cut connie)

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

گروه لائو کات کانی در این ترانه به ریشه‌های خالص راک باز میگردد و آدام وینِر (adam weiner) ترانه بورلی را با لحنی جذاب و ریتمی مخاطب‌پسند شروع می‌کند.

ترانه‌های گروه لائو کات کانی ریتم خاصی دارد و همین ریتم و آهنگ باعث شده تا این ترانه‌ها مخاطبین خاص داشته باشند. جالب است بدانید گروه لائو کات کانی یکی از گروه‌های موسیقی است که براک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین آمریکا علاقه زیادی به این گروه دارد و مدتی پیش اوباما با انتشار فهرستی مدعی شد ترانه‌های این گروه را در اوقات فراغت گوش می‌دهد.


ترانه مهم‌ نیست از کریستین اند د کویینز

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

کریستین اند د کویینز اهل فرانسه است و حدود ۱۰ سالی می‌شود که در زمینه موسیقی فعالیت هنری دارد. آلبوم‌های این خواننده خوش‌صدا و موفق در اروپا خوب می‌فروشد و در آمریکا نیز طرفداران زیادی دارد. بیشتر ترانه‌های کریسین اند د کویینز به‌صورت چند زبانه اجرا می‌شود و ترانه مهم‌ نیست (doesn’t matter) نیز با ریتم دوزبانه و جذاب خود توانسته در دل مخاطبان جا باز کند.

این ترانه موزیک ویدئوی جالبی هم دارد که اگر از آهنگ آن خوشتان آمد پیشنهاد می‌کنیم موزیک ویدئوی آن را ه م به تماشا بنشینید.


ترانه pienso en tu mirá (cap. 3: celos) از روزالیا

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

روزالیا که بیشتر ترانه‌هایش را به زبان اسپانیایی می‌خواند و انصافاً هم در این کار تخصص خوبی دارد این بار با ترانه pienso en tu mirá، راز تازه‌ای از هنرش را با هواداران در میان گذاشت و به آن‌ها ثابت کرد که ترانه‌هایش برای علاقه‌مندان سایر زبان‌ها نیز جذاب و دلفریب است.

روزالیا در این ترانه که انصافاً یکی از بهترین کارهای او در سال ۲۰۱۸ است از عشق و حسادت می‌گوید و لحن صدای خش‌دار او در این ترانه عشق نهان روزالیا را برملا می‌کند.


ترانه چقدر ساده از هاپ الانگ

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

هاپ الانگ (hop along) با این ترانه دقیقاً همان چیزی است که جوان‌های امروزی به دنبال آن هستند و به همین دلیل نیز این ترانه به سرعت در میان فهرست برترین موسیقی‌های ۲۰۱۸ قرار گرفت.

این ترانه لحنی احساسی دارد و شاهد هم‌آوایی خوبی میان سازها و صدای خواننده در این آهنگ هستیم.


ترانه ever again از روبین

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

سال ۲۰۱۸ از آن سال‌هایی بود که خواننده‌های غیر آمریکایی توانستند با موسیقی‌های ناب و آهنگ‌های جذاب نفوذ بیشتری به جدول ترانه‌‌های پرفروش آمریکا داشته باشند. یکی از این خواننده را می‌توان روبین نام برد.

روبین که یک خواننده و ترانه‌سرای سوئدی است و در سبک پاپ می‌خواند از سال ۱۹۹۰ تاکنون در دنیای موسیقی حضور دارد و ترانه ever again او مورد توجه هواداران وی در سراسر دنیا قرار گرفت. با این حساب اگر در پایان سال ۲۰۱۸ به دنبال یک ترانه خاص و جدید می‌گردید بدون شک ترانه ever again شما را راضی خواهد کرد.


ترانه کنجکاو از هیلی کییوکو (hayley kiyoko)

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

هیلی چیزی حدود ۱۰ سال است که در عرصه موسیقی فعالیت می‌کند و آلبوم‌های اخیر او نشان می‌دهد که از یک خواننده نوجوان کم‌تجربه به یک خواننده جوان و باتجربه تبدیل شده است. پختگی و استعداد هیلی کییکو را می‌توانید در ترانه جدید او با نام کنجکاو تشخیص دهید.

این ترانه از یک مثلث عشقی حکایت دارد و سبک شاد و جوان پسندانه آن باعث شده تا هواداران ارتباط خوبی با این آهنگ برقرار کنند.


ترانه drip too hard از لیل بیبی و گونا

نگاهی به برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی

لیل بیبی از آن رپرهای خوش‌آتیه است که به‌رغم سن و سال کم، آهنگ‌های وی به رتبه‌های خوبی در بیلبورد پرفروش‌ترین موسیقی‌های آمریکا دست پیدا کرده‌اند.

لیل بیبی در ترانه drip to hard با گونا همکاری خوبی دارد و ریتم این آهنگ دقیقاً همان چیزی است که جوان‌های امروزی به دنبال آن هستند. این ترانه ممکن است موزیک ویدئوی کلیشه‌ای و نه‌چندان جذابی داشته باشد اما بدون شک آهنگ آن ارزش گوش کردن را دارد.

در این قسمت به پایان فهرست برترین آهنگ‌های سال ۲۰۱۸ میلادی رسیدیم، همان‌گونه که در ابتدا هم گفتیم در سال ۲۰۱۸ ترانه‌های بسیار جذابی را شاهد بودیم و پیشنهاد می‌کنیم شما هم ترانه‌های مورد علاقه‌ خود را که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده‌اند را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع : برترین ها/فرهنگ و هنر
نام :
ایمیل :
*نظر :
قوانین ارسال نظر
 • «پروفسور رضا» دانشمند برجسته گیلانی درگذشت
 • برخورد قاطع با هرگونه افزایش قیمت کالاها در قم‌
 • گزارش تسنیم از دادگاه متهمان پولشویی در مشهد| احراز اتهامات عبدالغفور /‌ پولشویی...
 • لغو دیدار والیبال تیم‌های فولاد سیرجان و کاله
 • پیکان پیروز نخستین بازی هفته هفتم لیگ‌برتر والیبال/ لغو بازی کاله و فولاد
 • تیم ملی فوتبال بانوان زیر ۲۳ سال راهی تاجیکستان شد
 • احضار دومین وزیر عراقی به اتهام فساد
 • انتقاد واتیکان از تصمیم اخیر آمریکا درباره شهرک‌های کرانه باختری
 • انتظار "پروفسور رضا" از مسئولان و جامعه علمی کشور
 • وضعیت به این وحشتناکی است؟ تداوم قطعی اینترنت توجیه‌پذیر است؟
 • فعالان و کتاب‌خوانان برتر قمی تجلیل شدند
 • تکلیف زکی پور هفته آینده مشخص می‌شود 
 • پیکان پیروز نخستین بازی هفته هفتم لیگ‌برتر والیبال/ کاله و فولاد لغو شد
 • نشست علمی «بیانیه گام دوم انقلاب و الزامات ارتباطی آن» برگزار می‌شود
 • ماموستا خالدی: مردم در اغتشاشات صف خود را از اشرار و اخلالگران جدا کردند
 • ثبت برگ زرین دیگری در تاریخ مردم ‌گلستان / محکومیت ‌فتنه دشمن از سوی شیعه و سنی...
 • رئال قصد سختگیری ندارد/ همه در انتظار تصمیم زیدان در مورد گرت بیل
 • آمار‌های بی‌سابقه صداوسیما از بینندگان سریال‌ها
 • کرمانشاهیان صف خود را از اغتشاشگران جدا می‌کنند
 • پاسخ وزیر بهداشت به درخواست دانشجویی درباره اتصال اینترنت
 • آیا با گذشت چند روز از ناآرامی‌ها و دستگیری لیدرها، قطعی اینترنت توجیه‌پذیر است؟
 • پازل معامله قرن در حال تکمیل شدن است
 • کشف ۱۳۴ دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در شیراز/ دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در محمود...
 • تصویب آیین‌نامه اجرایی پرداخت ۴۰ هزار فقره تسهیلات مسکن به بازنشستگان
 • چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج استان سمنان در دامغان افتتاح شد
 • 80 عنوان برنامه ‌هفته بسیج در ‌اصلاندوز برگزار می‌شود‌
 • سمنان| طرح فراملی راه‌آهن اینچه برون ـ شاهرود ـ طبس تصویب شد‌
 • بازگشت تراشتگن به ترکیب اصلی مانشافت
 • اقلیمی هدایت تیم قایقرانی مردان را برعهده گرفت
 • زندانی فراری، اسناد را جعل می‌کرد/ کشف ۱۳۴ دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در شیر...
 • محاصره دانشگاه هنگ کنگ و معترضان توسط پلس (+عکس)
 • اظهارات دبیر فدراسیون و انکار رئیس سازمان لیگ/ نصیرزاده: اترک نامه‌ انصراف نداده...
 • زمان دیدارهای معوقه از هفته چهاردهم لیگ دسته اول اعلام شد
 • رمزی: در یورو تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود
 • اقدامات مهم پرفسور رضا در زمینه میدان دادن به جوانان و ایجاد سیستم ترمی واحدی
 • مطالبه برای رفع محدودیت اینترنت؛ نباید آزادی‌های مشروع مردم را نادیده گرفت
 • خسارت ‌‌30 تا 80 درصدی اغتشاشگران ‌به جایگاه‌های سوخت استان فارس‌
 • اندیشکده آمریکایی: نظام ایران از هر زمان دیگر مستحکم‌تر شده است
 • تیاگو سیلوا:/ زلاتان به خاطر من به پاری سن ژرمن آمده بود
 • استراماچونی قهر کرد و رفت/ تمرین بدون سرمربی
 • استراماچونی قهر کرد و رفت/ تمرین بدون سرمربی انجام شد
 • احضار دومین وزیر عراق در خصوص فساد
 • فرمانده سپاه ‌استان سمنان: مردم صف خود را از اشرار جدا کردند
 • مسئول بسیج اساتید کشور: 53 هزار استاد کشور در ‌سازمان بسیج اساتید عضویت دارند
 • دعوت امام جمعه شیراز و استاندار فارس از مردم برای حضور در راهپیمایی لبیک به رهبر...
 • سالن آزادی، میزبان خارجی‌های نامدار لیگ ایران/ در انتظار دوئل‌های جذاب در فینال...
 • نماینده ولی فقیه در همدان: ایجاد اغتشاش نمی‌تواند منافع مردم را تأمین کند
 • مصرف ویتامین C از ابتلا به آنفولانزا پیشگیری نمی‌کند
 • تخت‌سلیمانِ زیبا، نمایی از شکوه دوره اشکانی
 • ‌امام جمعه نسیم‌شهر در گفت‌وگو با تسنیم: قوه قضائیه قاطعانه با اغتشاشگران برخورد...
 • عجله نکنید؛ ذخیره ۶ ماهه‌ی سهمیه‌ی بنزین آبان‌ماه
 • روحانی: افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است
 • وقتی همه خواب بودیم؛ آقای دولت چرا نیمه‌شب؟
 • جزئیات طرح حمایتی دولت برای جبران گرانیِ بنزین
 • سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان
 • ترامپ: ایران در حال غنی‌سازی بوده و هست!
 • زیباکلام: رئیس‌جمهورِ نظامی معجزه نمی‌کند
 • واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها وجود دارد، ممنوع شد
 • قطع پرواز ماهان به ایتالیا به دلیل فشار آمریکا
 • اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد
 • خدمات بانکی امشب قطع می‌شوند
 • اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
 • سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
 • ترامپ: نیازی به گزینه نظامی در برابر ایران نیست
 • خزانه‌داری آمریکا بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و یک شرکت ایرانی را تحریم کرد
 • سیدحسن نصرالله: ترامپ برای دیدار با روحانی التماس می‌کند/ حمله به دو میدان نفتی...
 • «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا شد
 • اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر/ بنیادی‌فر دربی ۹۰ را سوت می‌زند
 • روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
 • ترامپ با طرحِ حمله به ایران مخالفت کرد
 • جزئیات بازداشت سه شهروند استرالیایی در ایران
 • رئیسی لیست اموال خود را به رهبری اعلام کرد
 • رهبری: در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم
 • اتحادیه عرب: تهران، فرمان حمله به آرامکو را داد!
 • مصرف لبنیاتِ ایرانی‌ها، فقط ۱۸درصدِ استاندارد!
 • حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی، آتش‌به‌اختیار ساقط شد
 • آمریکا، ایران را متهمِ حمله به عربستان کرد
 • شایعه مضحک؛ ایران مستعمره چین می‌شود
 • کانادا اموال ایران را به قربانیان تروریسم داد
 • اسدالله عسگراولادی درگذشت
 • نوبخت: لایحه بودجه سال ۹۹ تاخیر نخواهد داشت
 • ایران و مذاکرات جاری با اروپا؛ آقای روحانی! مراقب باش
 • احمدی‌نژاد: درمورد کاندیداتوری در انتخابات، از نظرات مردم تبعیت می کنم / اگر من...
 • روحانی: هیچ تصمیمی برای مذاکره با آمریکا نداریم
 • حزب‌الله مسئولیت حمله به اسرائیل را به عهده گرفت
 • ظریف: اروپایی‌ها تا پنجشنبه فرصت دارند| امکان بازگشت ایران از اجرای گام سوم وجود...
 • توصیه‌های ایمنی به هیئت‌های عزاداری محرم
 • وزیر احمدی‌نژاد رئیس صداوسیما می‌شود؟!
 • اولتیماتوم جدی به پزشکانِ بدون کارتخوان
 • زیباکلام: نذر می‌کنم روحانی و ترامپ دیدار کنند!
 • روحانی به مکرون: در آستانه اجرای گام سوم هستیم
 • بر اساس گزارشات آژانس، برجام را ارزیابی می‌کنیم نه بر اساس بیانیه‌ها
 • بولتون ضمن تهدید،‌ بار دیگر از مذاکره سخن گفت
 • از جزئیات لغو اجرای طرح زوج و فرد تا واکنش پلیس به احتمال تولید سواری‌های دیزلی
 • روحانی: راه برای مذاکره بسته نیست
 • مادر میترا استاد: از خون دخترم نمی‌گذرم
 • امام‌جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شد
 • ارتش: ایران یکی از قدرتمندترین ارتش‌های جهان را دارد/ با هرنوع تهدیدی مقابله خوا...
 • برایان هوک: خواهان جنگ با ایران نیستیم
 • فوری: هواپیمای فرانسوی در اصفهان فرود اضطراری کرد
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی انواع کاکتوس
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران
 • فاطمه دانش پژوه، همسر سید احمد خمینی
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • مصدومیت شدید دختر نینجا در فینال «عصر جدید»
 • آواز پسر ۱۳ ساله «عصر جدید» را ترکاند!
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • لحظه مرگ شرکت‌کننده «عصر جدید» روی آنتن زنده تلویزیون!
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • اولین تصاویر از تکه‌های بدن خاشقجی (18+)
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • مرکز مشاوران قوه قضاییه از متقاضیان پروانه مشاوره خانواده ثبت نام می‌کند
 • ماجرای زوج اینستاگرامی برنامه «وقتشه» چیست?
 • دو استاد تربیت مدرس اخراج شدند/بازگشت استاد خاطی را به صلاح دانشگاه نمی‌دانم
 • استفاده از تجربیات جهانی در حوزه مرمت ضروری است
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • ماجرای فیلم منتسب به استاندار سابق چه بود؟
 • اس ام اس پنج شنبه آخر سال
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • درگیری پلیس تهران با سارقان مسلح در خیابان جمهوری / 3 سارق دستگیر و 1 نفر مجروح...
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • واکاوی بسته حمایتی دولت
 • دانلود آهنگ چته رفیق عاشق من ابوالفضل فلاح
 • ابهام در مرگ یک تازه عروس در آرایشگاه
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • مدل پیراهن زنانه مجلسی؛ پیراهن کوتاه یا ماکسی؟
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • قیمت آزاد ارز در بازار تهران 20 فروردین 98/ قیمت دلار اعلام شد
 • بغض نامجو در کنسرتش برای از دست دادن مادر
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • فروشگاه رفاه کرمان در آتش سوخت
 • تعلیق پرواز تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی اروپایی به تهران نیازمند بازنگری فوری ا...
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • اقدام عجیب سه مرد جوان در آنتالیا
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • معرفی انواع کاکتوس
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • مستر تیستر؛ بشقاب شهرت با سُس فحش و ناسزا
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • مدل، قیمت و خرید تخت خواب کودک، تخت نوزاد و نوجوان
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • رونمایی از پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی کشور در زمین‌های فوتبال
 • اعلام جزئیات وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • پیام کمیته ملی المپیک برای صعود تیم ملی بسکتبال به المپیک 2020
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • رونمایی از سردیس هنرمندان در سهرک سینمایی غزالی
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • بهترین فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • آیت الله مکارم شیرازی: عزاداران حسینی بجای قمه زنی، خون خود را به مراکز انتقال خون اهدا کنند/مداحان اشعار نامناسب استفاده نکنند
 • «دختر آبی» درگذشت
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • خدمات ارزش افزوده دیواری کوتاه برای حاشا
 • جدیدترین تصویر از ضریح امام حسین (ع) پس از بازسازی سقف حرم
 • قیمت و خرید تخت خواب دو نفره، یک نفره و تخت دو طبقه
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • دورهمی پرنسس‌های دیزنی در انیمیشن جدید «رالف خرابکار»
 • مدل موی مردانه برای مو‌های کم پشت
 • پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص مردان بیمار
 • نسبت قد و وزن؛ وزن ایده‎‎آل‎تان را محاسبه کنید
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • جدیدترین مدل‌های مبلمان و مبل سلطنتی، پرنس، سورنا و سرمه‌ای، شیک جدید
 • مداحی مجید بنی فاطمه به مناسبت شهادت امام رضا (ع) + صوت
 • آغاز گردهمایی عظیم شیرخوارگان حسینی در سراسر کشور
 • «پروفسور رضا» دانشمند برجسته گیلانی درگذشت
 • برخورد قاطع با هرگونه افزایش قیمت کالاها در قم‌
 • گزارش تسنیم از دادگاه متهمان پولشویی در مشهد| احراز اتهامات عبدالغفور /‌ پولشویی...
 • لغو دیدار والیبال تیم‌های فولاد سیرجان و کاله
 • پیکان پیروز نخستین بازی هفته هفتم لیگ‌برتر والیبال/ لغو بازی کاله و فولاد
 • تیم ملی فوتبال بانوان زیر ۲۳ سال راهی تاجیکستان شد
 • احضار دومین وزیر عراقی به اتهام فساد
 • انتقاد واتیکان از تصمیم اخیر آمریکا درباره شهرک‌های کرانه باختری
 • انتظار "پروفسور رضا" از مسئولان و جامعه علمی کشور
 • وضعیت به این وحشتناکی است؟ تداوم قطعی اینترنت توجیه‌پذیر است؟
 • فعالان و کتاب‌خوانان برتر قمی تجلیل شدند
 • تکلیف زکی پور هفته آینده مشخص می‌شود 
 • پیکان پیروز نخستین بازی هفته هفتم لیگ‌برتر والیبال/ کاله و فولاد لغو شد
 • نشست علمی «بیانیه گام دوم انقلاب و الزامات ارتباطی آن» برگزار می‌شود
 • ماموستا خالدی: مردم در اغتشاشات صف خود را از اشرار و اخلالگران جدا کردند
 • ثبت برگ زرین دیگری در تاریخ مردم ‌گلستان / محکومیت ‌فتنه دشمن از سوی شیعه و سنی...
 • رئال قصد سختگیری ندارد/ همه در انتظار تصمیم زیدان در مورد گرت بیل
 • آمار‌های بی‌سابقه صداوسیما از بینندگان سریال‌ها
 • کرمانشاهیان صف خود را از اغتشاشگران جدا می‌کنند
 • پاسخ وزیر بهداشت به درخواست دانشجویی درباره اتصال اینترنت
 • آیا با گذشت چند روز از ناآرامی‌ها و دستگیری لیدرها، قطعی اینترنت توجیه‌پذیر است؟
 • پازل معامله قرن در حال تکمیل شدن است
 • کشف ۱۳۴ دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در شیراز/ دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در محمود...
 • تصویب آیین‌نامه اجرایی پرداخت ۴۰ هزار فقره تسهیلات مسکن به بازنشستگان
 • چهارمین مرکز نیکوکاری بسیج استان سمنان در دامغان افتتاح شد
 • 80 عنوان برنامه ‌هفته بسیج در ‌اصلاندوز برگزار می‌شود‌
 • سمنان| طرح فراملی راه‌آهن اینچه برون ـ شاهرود ـ طبس تصویب شد‌
 • بازگشت تراشتگن به ترکیب اصلی مانشافت
 • اقلیمی هدایت تیم قایقرانی مردان را برعهده گرفت
 • زندانی فراری، اسناد را جعل می‌کرد/ کشف ۱۳۴ دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق در شیر...
 • محاصره دانشگاه هنگ کنگ و معترضان توسط پلس (+عکس)
 • اظهارات دبیر فدراسیون و انکار رئیس سازمان لیگ/ نصیرزاده: اترک نامه‌ انصراف نداده...
 • زمان دیدارهای معوقه از هفته چهاردهم لیگ دسته اول اعلام شد
 • رمزی: در یورو تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود
 • اقدامات مهم پرفسور رضا در زمینه میدان دادن به جوانان و ایجاد سیستم ترمی واحدی
 • مطالبه برای رفع محدودیت اینترنت؛ نباید آزادی‌های مشروع مردم را نادیده گرفت
 • خسارت ‌‌30 تا 80 درصدی اغتشاشگران ‌به جایگاه‌های سوخت استان فارس‌
 • اندیشکده آمریکایی: نظام ایران از هر زمان دیگر مستحکم‌تر شده است
 • تیاگو سیلوا:/ زلاتان به خاطر من به پاری سن ژرمن آمده بود
 • استراماچونی قهر کرد و رفت/ تمرین بدون سرمربی
 • استراماچونی قهر کرد و رفت/ تمرین بدون سرمربی انجام شد
 • احضار دومین وزیر عراق در خصوص فساد
 • فرمانده سپاه ‌استان سمنان: مردم صف خود را از اشرار جدا کردند
 • مسئول بسیج اساتید کشور: 53 هزار استاد کشور در ‌سازمان بسیج اساتید عضویت دارند
 • دعوت امام جمعه شیراز و استاندار فارس از مردم برای حضور در راهپیمایی لبیک به رهبر...
 • سالن آزادی، میزبان خارجی‌های نامدار لیگ ایران/ در انتظار دوئل‌های جذاب در فینال...
 • نماینده ولی فقیه در همدان: ایجاد اغتشاش نمی‌تواند منافع مردم را تأمین کند
 • مصرف ویتامین C از ابتلا به آنفولانزا پیشگیری نمی‌کند
 • تخت‌سلیمانِ زیبا، نمایی از شکوه دوره اشکانی
 • ‌امام جمعه نسیم‌شهر در گفت‌وگو با تسنیم: قوه قضائیه قاطعانه با اغتشاشگران برخورد...
 • عجله نکنید؛ ذخیره ۶ ماهه‌ی سهمیه‌ی بنزین آبان‌ماه
 • روحانی: افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است
 • وقتی همه خواب بودیم؛ آقای دولت چرا نیمه‌شب؟
 • جزئیات طرح حمایتی دولت برای جبران گرانیِ بنزین
 • سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان
 • ترامپ: ایران در حال غنی‌سازی بوده و هست!
 • زیباکلام: رئیس‌جمهورِ نظامی معجزه نمی‌کند
 • واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها وجود دارد، ممنوع شد
 • قطع پرواز ماهان به ایتالیا به دلیل فشار آمریکا
 • اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد
 • خدمات بانکی امشب قطع می‌شوند
 • اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
 • سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
 • ترامپ: نیازی به گزینه نظامی در برابر ایران نیست
 • خزانه‌داری آمریکا بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و یک شرکت ایرانی را تحریم کرد
 • سیدحسن نصرالله: ترامپ برای دیدار با روحانی التماس می‌کند/ حمله به دو میدان نفتی...
 • «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا شد
 • اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر/ بنیادی‌فر دربی ۹۰ را سوت می‌زند
 • روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
 • ترامپ با طرحِ حمله به ایران مخالفت کرد
 • جزئیات بازداشت سه شهروند استرالیایی در ایران
 • رئیسی لیست اموال خود را به رهبری اعلام کرد
 • رهبری: در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم
 • اتحادیه عرب: تهران، فرمان حمله به آرامکو را داد!
 • مصرف لبنیاتِ ایرانی‌ها، فقط ۱۸درصدِ استاندارد!
 • حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی، آتش‌به‌اختیار ساقط شد
 • آمریکا، ایران را متهمِ حمله به عربستان کرد
 • شایعه مضحک؛ ایران مستعمره چین می‌شود
 • کانادا اموال ایران را به قربانیان تروریسم داد
 • اسدالله عسگراولادی درگذشت
 • نوبخت: لایحه بودجه سال ۹۹ تاخیر نخواهد داشت
 • ایران و مذاکرات جاری با اروپا؛ آقای روحانی! مراقب باش
 • احمدی‌نژاد: درمورد کاندیداتوری در انتخابات، از نظرات مردم تبعیت می کنم / اگر من...
 • روحانی: هیچ تصمیمی برای مذاکره با آمریکا نداریم
 • حزب‌الله مسئولیت حمله به اسرائیل را به عهده گرفت
 • ظریف: اروپایی‌ها تا پنجشنبه فرصت دارند| امکان بازگشت ایران از اجرای گام سوم وجود...
 • توصیه‌های ایمنی به هیئت‌های عزاداری محرم
 • وزیر احمدی‌نژاد رئیس صداوسیما می‌شود؟!
 • اولتیماتوم جدی به پزشکانِ بدون کارتخوان
 • زیباکلام: نذر می‌کنم روحانی و ترامپ دیدار کنند!
 • روحانی به مکرون: در آستانه اجرای گام سوم هستیم
 • بر اساس گزارشات آژانس، برجام را ارزیابی می‌کنیم نه بر اساس بیانیه‌ها
 • بولتون ضمن تهدید،‌ بار دیگر از مذاکره سخن گفت
 • از جزئیات لغو اجرای طرح زوج و فرد تا واکنش پلیس به احتمال تولید سواری‌های دیزلی
 • روحانی: راه برای مذاکره بسته نیست
 • مادر میترا استاد: از خون دخترم نمی‌گذرم
 • امام‌جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شد
 • ارتش: ایران یکی از قدرتمندترین ارتش‌های جهان را دارد/ با هرنوع تهدیدی مقابله خوا...
 • برایان هوک: خواهان جنگ با ایران نیستیم
 • فوری: هواپیمای فرانسوی در اصفهان فرود اضطراری کرد
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی انواع کاکتوس
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران
 • فاطمه دانش پژوه، همسر سید احمد خمینی
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • مصدومیت شدید دختر نینجا در فینال «عصر جدید»
 • آواز پسر ۱۳ ساله «عصر جدید» را ترکاند!
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • لحظه مرگ شرکت‌کننده «عصر جدید» روی آنتن زنده تلویزیون!
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • اولین تصاویر از تکه‌های بدن خاشقجی (18+)
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • مرکز مشاوران قوه قضاییه از متقاضیان پروانه مشاوره خانواده ثبت نام می‌کند
 • ماجرای زوج اینستاگرامی برنامه «وقتشه» چیست?
 • دو استاد تربیت مدرس اخراج شدند/بازگشت استاد خاطی را به صلاح دانشگاه نمی‌دانم
 • استفاده از تجربیات جهانی در حوزه مرمت ضروری است
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • ماجرای فیلم منتسب به استاندار سابق چه بود؟
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • اس ام اس پنج شنبه آخر سال
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • درگیری پلیس تهران با سارقان مسلح در خیابان جمهوری / 3 سارق دستگیر و 1 نفر مجروح...
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • واکاوی بسته حمایتی دولت
 • دانلود آهنگ چته رفیق عاشق من ابوالفضل فلاح
 • ابهام در مرگ یک تازه عروس در آرایشگاه
 • مدل پیراهن زنانه مجلسی؛ پیراهن کوتاه یا ماکسی؟
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • قیمت آزاد ارز در بازار تهران 20 فروردین 98/ قیمت دلار اعلام شد
 • بغض نامجو در کنسرتش برای از دست دادن مادر
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • فروشگاه رفاه کرمان در آتش سوخت
 • تعلیق پرواز تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی اروپایی به تهران نیازمند بازنگری فوری ا...
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • اقدام عجیب سه مرد جوان در آنتالیا
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • مستر تیستر؛ بشقاب شهرت با سُس فحش و ناسزا
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • مدل، قیمت و خرید تخت خواب کودک، تخت نوزاد و نوجوان
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • رونمایی از پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی کشور در زمین‌های فوتبال
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • اعلام جزئیات وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن
 • پیام کمیته ملی المپیک برای صعود تیم ملی بسکتبال به المپیک 2020
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • رونمایی از سردیس هنرمندان در سهرک سینمایی غزالی
 • بهترین فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم
 • آیت الله مکارم شیرازی: عزاداران حسینی بجای قمه زنی، خون خود را به مراکز انتقال خون اهدا کنند/مداحان اشعار نامناسب استفاده نکنند
 • «دختر آبی» درگذشت
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • خدمات ارزش افزوده دیواری کوتاه برای حاشا
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • جدیدترین تصویر از ضریح امام حسین (ع) پس از بازسازی سقف حرم
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • دورهمی پرنسس‌های دیزنی در انیمیشن جدید «رالف خرابکار»
 • قیمت و خرید تخت خواب دو نفره، یک نفره و تخت دو طبقه
 • مدل موی مردانه برای مو‌های کم پشت
 • نسبت قد و وزن؛ وزن ایده‎‎آل‎تان را محاسبه کنید
 • پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص مردان بیمار
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • مداحی مجید بنی فاطمه به مناسبت شهادت امام رضا (ع) + صوت
 • آغاز گردهمایی عظیم شیرخوارگان حسینی در سراسر کشور
 • دانلود فیلم سینمایی متری شیش و نیم
 • عضویت در خبرنامه

  .

  طراحی و توسعه : اینتن