سه شنبه28 آبان 1398 20:06
19 Nov 2019
2 ماه قبل
425033
برترین‌ها: ناو هواپیمابر غول‌پیکرترین و گرانقیمت‌ترین تجهیزات نظامی یک کشور است و تاکنون تنها کشور‌های اندکی به دلیل پیچیدگی‌های تکنولوژیکی و هزینه سرسام آورشان موفق یه ساخت اینگونه ناو‌ها شده‌اند. اما در میان معدود کشور‌های دارنده ناو هواپیمابر، کدام یک بهتری...

برترین‌ها: ناو هواپیمابر غول‌پیکرترین و گرانقیمت‌ترین تجهیزات نظامی یک کشور است و تاکنون تنها کشور‌های اندکی به دلیل پیچیدگی‌های تکنولوژیکی و هزینه سرسام آورشان موفق یه ساخت اینگونه ناو‌ها شده‌اند. اما در میان معدود کشور‌های دارنده ناو هواپیمابر، کدام یک بهترین ناو‌ها را در اختیار دارند؟

در ادامه این مطلب می‌خواهیم شما را با بهترین و قدرتمندترین ناو‌های هواپیمابر جهان بر اساس اندازه، قدرت جابجایی، قدرت بال هوایی همراه، سلاح‌های دفاعی و تهاجمی و دیگر ویژگی‌هایی که یک ناو باید داشته باشد آشنا کنیم. ناو‌های هواپیمابری که اکنون در مرحله ساخت قرار داشته و در سال‌های آینده وارد سرویس می‌شوند نیز در این فهرست گنجانده شده‌اند.

۱۰. ناو هواپیمابر Chakri Naruebet (تایلند)

وزن: ۱۱.۵۰۰ تن

طول: ۱۸۲ متر

بال هوایی: ۳۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو هواپیمابر سبک Chakri Naruebet در اسپانیا ساخته شده و در سال ۱۹۹۷ در اختیار نیروی دریایی سلطنتی تایلند قرار گرفت. این ناو اولین ناو هواپیمابری است که توسط یک کشور در جنوب شرق آسیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. بال هوایی این ناو شامل ۳۰ هواپیمای بال ثابت و هلیکوپتر است که از آن جمله می‌توان به هواپیما‌های AV-۸S Matador مخصوص حمله به اهداف زمینی و هلکوپتر‌های S-۷۰B Seahawk, Sea King و CH-۴۷ Chinook برای عملیات ضد زیردریایی، پشتیبانی و حمل و نقل اشاره کرد. با این وجود این ناو فاقد سلاح‌های دفاعی است.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های قبلی قرار بود این ناو دارای تجهیزات ضدهوایی از جمله ۸ سلول لانچر پرتاب موشک‌های Sea Sparrow و ۴ سیستم پرتاب Vulcan Phalanx CIWS باشد که در نهایت نصب نشدند.

بدین ترتیب تنها دفاع این ناو موشک‌های مادون قرمز برد کوتاه Mistral است. این ناو عملیات‌های نظامی اندکی انجام داده و معمولاً تنها برای حمل اعضای خاندان سلطنتی تایلند استفاده می‌شود. بدین ترتیب بهتر است آن را یک کشتی تفریحی گرانقیمت برای خاندان سلطنتی این کشور نامید تا یک ناو با قابلیت انجام عملیات آبی خشکی.


۹. ناو هواپیمابر Cavour (ایتالیا)

وزن: ۲۷.۰۰۰ تن

طول: ۲۴۴ متر

بال هوایی: ۲۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو هواپیمابر سبک Cavour در سال ۲۰۰۸ وارد سرویس شده و در حال حاضر نماد نیروی دریایی ایتالیا به شمار می‌رود. این ناو مدرن طوری ساخته شده که هواپیما‌ها و هلیکوپتر‌ها بتوانند به صورت عمودی یا تیک آف کوتاه از روی عرشه آن بلند شده یا روی آن فرود بیایند. ناو هواپیمابر Cavour همچنین به عنوان یک مرکز فرماندهی برای نیروی دریایی ایتالیا عمل می‌کند.

در حال حاضر تنها چندین فروند هواپیمای Boeing V-۸B Harrier II Plus برای حمله به اهداف زمینی روی عرشه این ناو مستقر هستند، اما بزودی قرار است که جنگنده‌های استراتژیک اف-۳۵ بی لاکهید مارتین جای آن‌ها را بگیرند. برای اهداف پشتیبانی، نبرد ضد زیردریایی و عملیات‌های گشت هوایی، این ناو هواپیمابر سبک از هلیکوپتر‌های EH-۱۰۱، NH-۹۰ و SH-۳D روی عرشه خود سود می‌برد.

این ناو قابلیت انجام عملیات تهاجمی آبی خشکی را نیز داشته و می‌تواند خودرو‌های زرهی تهاجمی مخصوص این گونه عملیات‌ها و تانک را به ساحل منتقل کند که در آشیانه مخصوص هواپیما‌ها جای خواهند گرفت. علاوه بر این، ناو هواپیمابر Cavour گنجایش ۳۲۵ نیروی ویژه دریایی با تمام تجهیزات را دارد.


۸. ناو هواپیمابر Sao Paulo (برزیل)

وزن: ۳۴.۰۰۰ تن

طول: ۲۶۵ متر

بال هوایی: ۴۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو هواپیمابر Sao Paulo از کلاس ناو‌های Clemenceau بوده و در ابتدا در سال ۱۹۶۳ در اختیار نیروی دریایی فرانسه قرار داشت، اما در سال ۲۰۰۰ به برزیل فروخته شده و به نماد جدید نیروی دریایی برزیل تبدیل شد. ناو مذکور توان حمل ترکیبی از ۴۰ هواپیما و هلیکوپتر را داشته، اما اکنون عمدتاً برای آموزش خلبانان مورد استفاده قرار گرفته و قابلیت‌های تهاجمی اندکی دارد.

بال هوایی این ناو هواپیمابر نیز نسبتاً ضعیف بوده و اصلی‌ترین رهگیر و هواپیمای تهاجمی آن A-۴KU Skyhawk است که توانایی حمل موشک‌های هوا به هوای برد کوتاه AIM-۹ Sidewinder و بمب‌های سقوط آزاد را دارد. این هواپیمای قدیمی قابلیت‌های ضد کشتی و حمله به اهداف زمینی محدودی داشته و در مقایسه با قدرت جنگنده‌های مدرن و هواپیما‌های متخصص حمله به اهداف زمینی حرفی برای گفتن ندارد.


۷. ناو هواپیمابر Vikramaditya (هند)

وزن: ۴۵.۰۰۰ تن

طول: ۲۷۳ متر

بال هوایی: ۳۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو هواپیمابر سبک Vikramaditya متعلق به نیروی دریایی هند یک نسخه دستکاری شدن و مدرن سازی شده از رزمناو روسی کلاس Kiev است. با توجه به بودجه اندک پس از دوران جنگ سرد، نگهداری و استفاده از این رزمناو برای نیروی دریایی روسیه بسیار پرهزینه بوده و در نهایت یک فروند از آن‌ها به هند فروخته شد. در سال ۲۰۰۴ توافق بین دو کشور برای فروش یک فروند از این رزمناو به هند انجام شده و در سال ۲۰۱۴ و بعد از تعمیرات و تغییراتی که در آن ایجاد شد وارد سرویس نیروی دریایی این کشور گردیده و جانشین ناو هواپیمابر قدیمی Viraat شد.

ناو هواپیمابر Vikramaditya توانایی حمل حدود ۳۰ فروند هواپیمای بال ثابت و هلیکوپتر MiG-۲۹KU و جنگنده‌های چند منظوره و ناوپرواز MiG-۲۹KUB، هواپیما‌های مخصوص حمله به اهداف زمینی Sea Harrier، هلیکوپتر‌های پشتیبانی HAL Dhruv و هلیکوپتر‌های هشدار سریع Ka-۳۱ را دارد. ظرفیت حداکثر این ناو ۳۰ هواپیما و ۶ هلیکوپتر است. این ناو بسیاری از سلاح‌های سنگین تهاجمی موجود در رزمناو آدمیرال گورشکوف را در دماغه خود نداشته و اکنون تنها به سیستم دفاع هوایی برد کوتاه مجهز است.


۶. ناو هواپیمابر Charled de Gaulle (فرانسه)

وزن: ۴۱.۰۰۰ تن

طول: ۲۶۲ متر

بال هوایی: ۴۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو هواپیمابر Charled de Gaulle یک کشتی جنگی مدرن با سوخت هسته‌ای بوده و در سال ۲۰۰۱ وارد سرویس نیروی دریایی فرانسه شد. این ناو اکنون طلایه‌دار نیروی دریایی این کشور بوده و تنها ناو هواپیمابر هسته‌ای است که خارج از ایالات متحده ساخته شده است. ناو هواپیمابر Charled de Gaulle توانایی حمل ۴۰ فروند هواپیمای بال ثابت و هلیکوپتر را دارد.

همچنین این ناو می‌تواند تا بیش از ۳۰ فروند از نسخه مخصوص نیروی دریایی جنگنده چندمنظوره Rafale را روی خود داشته باشد. از استعداد بال هوایی این ناو می‌توان به هواپیما‌های هشدار سریع E-۲C Hawkeye، هلیکوپتر‌های SA ۳۶۵F Dauphin یا AS ۳۲۲ Cougar نیز اشاره کرد. برنامه‌ریزی‌ها برای ساخت دومین فروند از این ناو صورت گرفته، اما به دلیل نبود سرمایه تاکنون ساخته نشده است.


۵. ناو هواپیمابر کلاس Queen Elizabeth (بریتانیا)

وزن: ۶۵.۰۰۰ تن

طول: ۲۸۴ متر

بال هوایی: ۴۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

دو فروند ناو هواپیمابر کلاس Queen Elizabeth توسط نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا سفارش داده شده که ساخت اولین فروند آن‌ها با نام HMS Queen Elizabeth در سال ۲۰۰۹ آغاز و در سال ۲۰۱۷ عملیاتی شد. ساخت دومین فروند نیز با نام HMS Prince of Wales در سال ۲۰۱۱ آغاز شده و در سال ۲۰۱۷ به آب انداخته شد که انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۰ تحویل نیروی دریایی بریتانیا شود. این دو ناو بزرگ‌ترین کشتی‌های جنگی هستند که تاکنون توسط نیروی دریایی بریتانیا ساخته شده‌اند.

ناو‌های هواپیمابر کلاس Queen Elizabeth در مقایسه با ناو‌های هواپیمابر سبک قدیمی کلاس Invincible از قابلیت‌ها و توانمندی‌های بسیار بالاتری برخوردار بوده و گنجایش حمل تا ۴۰ فروند هواپیمای بال ثابت و هلیکوپتر را دارا هستند.

این ناو‌ها ابعاد و وزنی شبیه ناو‌های هواپیمابر آدمیران کوزنتسوف روسیه و ناو لیائونینگ چین دارند. ناو‌های روسی و چینی مذکور حامل جنگنده‌های با قابلیت برتری هوایی بالا هستند درحالی که ناو‌های بریتانیایی جدید این کشور جنگنده‌های سبکتر، اما پنهانکار و چندمنظوره F-۳۵B با قابلیت فرود و پرواز افقی و عمودی روی عرشه ناو را در اختیار خواهند داشت که توانایی انجام عملیات دفاعی هوایی، حملات به اهداف زمینی و انجام ماموریت‌های شناسایی را نیز دارند.

همچنین ترکیبی از هلیکوپتر‌های CH-۴۷ Chinook، Merlin و AW۱۵۹ (قبلاً با نام Lynx Wildcat شناخته می‌شدند) نیز برای عملیات پشتیبانی و نقش‌های ضد زیردریایی روی عرشه این ناو حضور خواهند داشت. از سیستم‌های دفاعی این ناو می‌توان به سیستم جنگ افزاری برد کوتاه Phalanx برای مقابله با تهدیدات هوایی و توپ‌های دریایی ۳۰ میلیمتری برای تهدیدات دریایی اشاره کرد.


۴. ناو هواپیمابر Liaoning (چین)

وزن: ۶۰.۰۰۰ تن

طول: ۳۰۵ متر

بال هوایی: ۴۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو هواپیمابر Varyag دومین فروند در کلاس Kuznetsov بود که ساخت آن در سال ۱۹۸۵ در اوکراین شروع شده و در سال ۱۹۸۸ به مراحل پایانی رسید. اما پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی به دلیل نبود بودجه کافی ادامه ساخت و عملیاتی کردن آن متوقف شده و بدنه ناتمام آن به چین فروخته شد، جایی که تغییراتی در بدنه آن ایجاد شده و مدرن سازی شد. سپس این ناو با نام Liaoning در سال ۲۰۱۲ وارد سرویس نیروی دریایی چین شده و یکی از برنامه‌های جاه‌طلبانه نیروی دریای این کشور به شمار می‌آمد.

ناو Liaoning می‌تواند تا ۵۰ فروند هواپیمای بال ثابت و هلیکوپتر را روی عرشه خود حمل کند که از آن جمله می‌توان به ترکیبی از جنگنده‌های توانمند چینی J-۱۵، هلیکوپتر‌های Z-۸ و هلیکوپتر‌های روسی هشدار سریع Ka-۳۱ اشاره کرد.

بعد از فروش به چین، این ناو تجهیزات دفاعی سنگین کلاس Kuznetsov را از دست داده و اکنون تنها دارای جنگ افزار‌های دفاعی برد کوتاه است، اما همچنان نیرویی تعیین کننده در زمینه دریایی در منطقه به شمار می‌آید. در سال ۲۰۱۷، یک ناو هواپیمابر دیگر در این کلاس در چین ساخته و به آب انداخته شد که گفته می‌شود نام نهایی آن Shandong خواهد بود. این اولین ناو هواپیمابری است که تاکنون در چین ساخته شده و نهایتاً در سال ۲۰۲۰ عملیاتی خواهد شد.


۳. ناو هواپیمابر Kuznetsov (روسیه)

وزن: ۶۰.۰۰۰ تن

طول: ۳۰۵ متر

بال هوایی: ۴۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو هواپیمابر Admiral Kuznetsov در سال ۱۹۹۱ به نیروی دریایی روسیه پیوسته و اگر چه از نسخه‌های آمریکایی کوچکتر بوده، اما از قابلیت دفاعی قابل توجهی برخوردار است. نداشتن سیستم منجنیقی باعث شده که این ناو قابلیت به پرواز درآوردن هواپیما‌های با قدرت جنگی و مهمات سنگین را نداشته باشد و بیشتر بر جنبه برتری بال هوایی آن در آسمان تاکید شده است.

این ناو توانایی حمل ۴۰ فروند هواپیمای بال ثابت و هلیکوپتر را داشته که از آن میان می‌توان به جنگنده‌های ناوپرواز Su-۳۳ و چندین نمونه از هلیکوپتر‌های Ka-۲۷ اشاره کرد. همچنین از هواپیما‌های دو نفره Su-۲۵UTG روی عرشه این ناو برای آموزش خلبانان استفاده می‌شود. ناو هواپیمابر Admiral Kuznetsov یک رزمناو سنگین با قدرت پرواز هواپیما نیز هست که بسیاری از جنگ افزار‌های آن اصولاً توسط رزمناو‌های مسلح به موشک‌های هدایت شونده استفاده می‌شوند.

این ناو به تنهایی توانایی مقابله با تهدید‌های سطحی، زیرسطحی و هوایی را دارد. همچنین این ناو برای تامین نیروی خود از دیگ‌های بخار با سوخت فسیلی استفاده می‌کند. دوران خدمت این ناو در نیروی دریایی روسیه با حوادث و تصادفات هواپیما‌ها روی آن همراه بوده. همچنین سیستم پیشرانه ناو Admiral Kuznetsov دارای مشکل بوده و بدین ترتیب دولت روسیه در نگهداری و عملیاتی نگه داشتن تنها ناو هواپیمابر خود با مشکل جدی مواجه می‌باشد.

هنوز برنامه‌ای توسط دولت روسیه برای ساخت جایگزین این ناو هواپیمابر تدوین نشده است. از سال ۲۰۱۸ این ناو در حال تعمیر و مدرن سازی بوده تا طول عمر آن افزایش یابد و انتظار می‌رود که سال ۲۰۲۱ به سرویس بازگردد.


۲. ناو هواپیمابر مدرن سازی شده کلاس (ایالات متحده)

وزن: ۱۰۰.۰۰۰ تن

طول: ۳۳۲ متر

بال هوایی: ۸۰ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

در کل ۱۰ فروند از ناو‌های هواپیمابر کلاس Nimitz ساخته شده که ۷ فروند در کلاس قدیمی و ۳ فروند در کلاسی مدرن‌تر بوده است. این ناو‌ها بزرگ‌ترین کشتی‌های جنگی هستند که تاکنون ساخته شده و در سرویس هستند.

ناو‌های هواپیمابر هسته‌ای Nimitz کلاس توانایی حمل تا ۸۰ فروند هواپیمای بال ثابت و هلیکوپتر را دارند که از آن میان می‌توان به جنگنده‌های چند منظوره F/A-۱۸E/F Super Hornets، هواپیما‌های تهاجمی F/A-۱۸C Hornets، هواپیما‌های مخصوص جنگ الکترونیک EA-۶B Prowlers و چندین نوع هلیکوپتر برای عملیات پشتیبانی، ترابری و عملیات جنگی ضد زیردریایی اشاره کرد.

این ناو‌های هواپیمابر غول‌پیکر معمولاً بیش از ۶۰ هواپیما و هلیکوپتر را روی عرشه خود دارند که اکثریت آن به جنگنده‌های ۱۳۰ F/A-۱۸ Hornets تعلق دارد. ناو‌های هواپیمابر کلاس Nimitz دارای سیستم تدافعی خودکار در مقابل موشک‌های کروز ضد کشتی و سیستم‌های جنگی و الکترونیکی هماهنگ هستند. قرار است که در دهه‌های پیش رو این ناو‌ها با ناو‌های مدرن و پیشرفته‌تر کلاس Ford جایگزین شوند.


۱. ناو هواپیمابر کلاس (ایالات متحده)

وزن: ۱۰۰.۰۰۰ ت

طول: ۳۳۵ متر

بال هوایی: ۸۵ هواپیما

هیولا‌های روی آب؛ ۱۰ ناو هواپیمابر برتر و قدرتمند جهان

ناو‌های هواپیمابر کلاس Ford بزرگترین و قدرتمندترین ناو‌هایی هستند که تاکنون ساخته شده‌اند. اولین ناو این کلاس در سال ۲۰۱۷ وارد سرویس شده و بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در کل ۹ یا ۱۰ فروند از این کلاس ساخته خواهد شد و جایگزین ناو‌های کلاس Nimitz می‌شوند. طراحی بدنه این ناو با ناو‌های کلاس Nimitz شباهت زیادی داشته، اما پل فرماندهی آن کوچکتر و با طراحی متفاوت بوده و خاصیت پنهانکاری بیشتری دارد.

هر کدام از این ناو‌ها بال هوایی به استعداد ۸۵ هواپیمای بال ثابت، هواپیمای با قابلیت پرواز و فرود عمودی و افقی، انواع هلیکوپتر و پرنده‌های بدون سرنشین خواهند داشت که شامل جنگنده‌های چند منظوره F-۳۵B/C و F/A-۱۸E/F Super Hornet، هواپیما‌های مخصوص جنگ الکترونیک EA-۱۸G Growler، هواپیما‌های هشدار سریع E-۲D Advanced Hawkeye و هلیکوپتر‌های دریایی MH-۶۰R و MH-۶۰S خواهد بود.

بدین ترتیب این ناو‌ها بال هوایی بسیار بزرگتر و قدرتمندتر از کل ناوگان نیروی هوایی بسیاری از کشور‌ها خواهند داشت. با عملیاتی کردن این ناو‌های هواپیمابر، نیروی دریایی ایالات متحده در طول قرن بیست و یکم همچنان در صدر نیرو‌های دریایی جهان قرار داشته و برتری آن به چالش کشیده نخواهد شد.

از سیستم‌های دفاعی ناو‌های کلاس Ford می‌توان به دو لانچر که هر کدام ۱۶ موشک Sea Sparrow در خود دارند اشاره کرد. از این موشک‌ها برای مقابله با موشک‌های فوق سریع و با قدرت مانور بالای ضد کشتی استفاده خواهد شد. همچنین این ناو دارای دو لانچر برای پرتاب ۲۱ فروند موشک Rolling Airframe است که برای مقابله با موشک‌های ضد کشتی در فاصله نزدیک به کار گرفته خواهند شد. همچنین ۴ سیستم دفاعی ۲۰ میلیمتری Phalanx برای مقابله با تهدیدات در فاصله نزدیک روی عرشه این ناو وجود دارد.

منبع: military-today

 

منبع : برترین ها/تکنولوژی
نام :
ایمیل :
*نظر :
قوانین ارسال نظر
 • سخنگوی کمیسیون آموزش: با خاطیان در دانشگاه فرهنگیان و سازمان سنجش برخورد خواهد ش...
 • جشنواره «کتاب و رسانه» در این ایستگاه نباید تمام شود
 • جای خالی «هاید پارک» در اعتراض به گرانیِ بنزین
 • ملی‌پوشان استقلال سرحال برگشتند (عکس)
 • چلسی قهرمان لیگ برتر، آرسنال در خطر سقوط؟ عکس)
 • کره شمالی میانجیگری سوئد برای مذاکره با آمریکا را رد کرد
 • سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان: افزایش قیمت کالا و خدمات تا اطلاع ثان...
 • وزیر خارجه بحرین فردا به مسکو می‌رود
 • "شما را به خاطر اقداماتی که منجر به نابودی ثروت کشور شده، محاکمه می‌کنیم"
 • نسخه خوراکی برای پیشگیری از سکته مغزی
 • کیه لینی: در بهار به میادین برمی گردم
 • صفر صفر به نفع ایران؛/ تساوی عراق و بحرین و موقعیت پیچیده گروه ایران
 • روایت رسانه‌ها از ماجرای سهمیه‌بندی بنزین
 • تساوی شیرین عراق و بحرین به سود ایران
 • دیدار تولیدکنندگان،کارآفرینان و فعالان اقتصادی با مقام معظم رهبری
 • کویت خواستار پیوستن اسرائیل به «ان.پی.تی» شد
 • همه محورهای ارتباطی استان بوشهر باز است
 • وداع کم نظیر مردم تهران با پیکر شهدای مدافع امنیت+عکس و فیلم
 • مقصد بعدی ژوزه مورینیو مشخص شد؟
 • عیسی کلانتری: تیرماه امسال آلودگی گاز اُزُن در هوا آن قدر زیاد شد که باید ۱۱ روز...
 • اعلام برنامه‌های ایام معصومیه(س) در حرم مطهر
 • ۱۲۴میلیون تراکنش بانکی در قطعی اینترنت
 • بازداشت عبدالرضا داوری تایید شد
 • بونوچی با یوونتوس تمدید کرد
 • جشنواره «کتاب و رسانه» به ایستگاه آخر رسید
 • مذاکرات نظامی آمریکا و کره‌جنوبی شکست خورد
 • تساوی عراق و بحرین به نفع ایران
 • فرمانده انتظامی البرز: البرز آرام است/ شناسایی تعداد زیادی از اغتشاشگران
 • دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با رهبر انقلاب (عکس)
 • اذعان دبیرکل ناتو به وجود اختلافات درباره وضعیت شمال سوریه
 • اعتراض معاونت حقوقی ریاست جمهوری به ابطال مصوبه تعیین محل‌های تجمعات مردمی
 • افزایش کرایه‌ تاکسی در شیراز ممنوع است
 • پناهندگی یک ایرانی به دلیل درمان آلت تناسلی
 • به کارخانه بازیکن سازی انگلیس خوش آمدید!
 • تساوی حریفان ایران به سود شاگردان ویلموتس + جدول
 • آیت‌الله مکارم شیرازی: معرفی قم به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در آینده‌ای نز...
 • مساوی عراق و بحرین به نفع شاگردان ویلموتس/ شانس ایران برای صدرنشینی افزایش یافت
 • تایید بازداشت عبدالرضا داوری از سوی وکیلش
 • چین: آمریکا در امور هنگ‌کنگ دخالت نکند
 • نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران| امام جمعه ساری: تسنیم رسانه موفق و ارز...
 • آلمان: شهرک‌سازی اسرائیل در کرانه باختری را نقض قوانین بین‌المللی می‌دانیم
 • با ثبت 3 گل طی 34 دقیقه؛/ آشنایی با قاتل سامورایی‌ها در سوئیتا (عکس)
 • جمعی از فعالان اقتصادی با امام خامنه‌ای دیدار کردند
 • برتری 3 بر صفر برزیل برابر کره‌جنوبی
 • بیانیه ارتش ایران: محکومیت حرکات مذبوحانه دشمنان در حوادث اخیر
 • ۴۸هزار قطعه جوجه یک مرغداری تلف شد
 • شکست سنگین کره جنوبی برابر سلسائو/ برزیل برد مقابل ایران را برابر کره تکرار کرد
 • کرزی: ترامپ هیچ ارزشی برای زندگی "مردم افغانستان" قائل نیست
 • لرستان به مقام نخست مسابقات بوکس قهرمانی کشور رسید
 • وزیر خارجه کویت، نخست وزیر شد
 • عجله نکنید؛ ذخیره ۶ ماهه‌ی سهمیه‌ی بنزین آبان‌ماه
 • روحانی: افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است
 • وقتی همه خواب بودیم؛ آقای دولت چرا نیمه‌شب؟
 • جزئیات طرح حمایتی دولت برای جبران گرانیِ بنزین
 • سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان
 • ترامپ: ایران در حال غنی‌سازی بوده و هست!
 • زیباکلام: رئیس‌جمهورِ نظامی معجزه نمی‌کند
 • واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها وجود دارد، ممنوع شد
 • قطع پرواز ماهان به ایتالیا به دلیل فشار آمریکا
 • اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد
 • خدمات بانکی امشب قطع می‌شوند
 • اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
 • سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
 • ترامپ: نیازی به گزینه نظامی در برابر ایران نیست
 • خزانه‌داری آمریکا بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و یک شرکت ایرانی را تحریم کرد
 • سیدحسن نصرالله: ترامپ برای دیدار با روحانی التماس می‌کند/ حمله به دو میدان نفتی...
 • «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا شد
 • اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر/ بنیادی‌فر دربی ۹۰ را سوت می‌زند
 • روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
 • ترامپ با طرحِ حمله به ایران مخالفت کرد
 • جزئیات بازداشت سه شهروند استرالیایی در ایران
 • رئیسی لیست اموال خود را به رهبری اعلام کرد
 • رهبری: در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم
 • اتحادیه عرب: تهران، فرمان حمله به آرامکو را داد!
 • مصرف لبنیاتِ ایرانی‌ها، فقط ۱۸درصدِ استاندارد!
 • حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی، آتش‌به‌اختیار ساقط شد
 • آمریکا، ایران را متهمِ حمله به عربستان کرد
 • شایعه مضحک؛ ایران مستعمره چین می‌شود
 • کانادا اموال ایران را به قربانیان تروریسم داد
 • اسدالله عسگراولادی درگذشت
 • نوبخت: لایحه بودجه سال ۹۹ تاخیر نخواهد داشت
 • ایران و مذاکرات جاری با اروپا؛ آقای روحانی! مراقب باش
 • احمدی‌نژاد: درمورد کاندیداتوری در انتخابات، از نظرات مردم تبعیت می کنم / اگر من...
 • روحانی: هیچ تصمیمی برای مذاکره با آمریکا نداریم
 • حزب‌الله مسئولیت حمله به اسرائیل را به عهده گرفت
 • ظریف: اروپایی‌ها تا پنجشنبه فرصت دارند| امکان بازگشت ایران از اجرای گام سوم وجود...
 • توصیه‌های ایمنی به هیئت‌های عزاداری محرم
 • وزیر احمدی‌نژاد رئیس صداوسیما می‌شود؟!
 • اولتیماتوم جدی به پزشکانِ بدون کارتخوان
 • زیباکلام: نذر می‌کنم روحانی و ترامپ دیدار کنند!
 • روحانی به مکرون: در آستانه اجرای گام سوم هستیم
 • بر اساس گزارشات آژانس، برجام را ارزیابی می‌کنیم نه بر اساس بیانیه‌ها
 • بولتون ضمن تهدید،‌ بار دیگر از مذاکره سخن گفت
 • از جزئیات لغو اجرای طرح زوج و فرد تا واکنش پلیس به احتمال تولید سواری‌های دیزلی
 • روحانی: راه برای مذاکره بسته نیست
 • مادر میترا استاد: از خون دخترم نمی‌گذرم
 • امام‌جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شد
 • ارتش: ایران یکی از قدرتمندترین ارتش‌های جهان را دارد/ با هرنوع تهدیدی مقابله خوا...
 • برایان هوک: خواهان جنگ با ایران نیستیم
 • فوری: هواپیمای فرانسوی در اصفهان فرود اضطراری کرد
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی انواع کاکتوس
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران
 • فاطمه دانش پژوه، همسر سید احمد خمینی
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • مصدومیت شدید دختر نینجا در فینال «عصر جدید»
 • آواز پسر ۱۳ ساله «عصر جدید» را ترکاند!
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • لحظه مرگ شرکت‌کننده «عصر جدید» روی آنتن زنده تلویزیون!
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • اولین تصاویر از تکه‌های بدن خاشقجی (18+)
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • مرکز مشاوران قوه قضاییه از متقاضیان پروانه مشاوره خانواده ثبت نام می‌کند
 • ماجرای زوج اینستاگرامی برنامه «وقتشه» چیست?
 • استفاده از تجربیات جهانی در حوزه مرمت ضروری است
 • دو استاد تربیت مدرس اخراج شدند/بازگشت استاد خاطی را به صلاح دانشگاه نمی‌دانم
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • ماجرای فیلم منتسب به استاندار سابق چه بود؟
 • اس ام اس پنج شنبه آخر سال
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • درگیری پلیس تهران با سارقان مسلح در خیابان جمهوری / 3 سارق دستگیر و 1 نفر مجروح...
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • واکاوی بسته حمایتی دولت
 • دانلود آهنگ چته رفیق عاشق من ابوالفضل فلاح
 • ابهام در مرگ یک تازه عروس در آرایشگاه
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • مدل پیراهن زنانه مجلسی؛ پیراهن کوتاه یا ماکسی؟
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • قیمت آزاد ارز در بازار تهران 20 فروردین 98/ قیمت دلار اعلام شد
 • بغض نامجو در کنسرتش برای از دست دادن مادر
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • فروشگاه رفاه کرمان در آتش سوخت
 • تعلیق پرواز تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی اروپایی به تهران نیازمند بازنگری فوری ا...
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • اقدام عجیب سه مرد جوان در آنتالیا
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • معرفی انواع کاکتوس
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • مستر تیستر؛ بشقاب شهرت با سُس فحش و ناسزا
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • مدل، قیمت و خرید تخت خواب کودک، تخت نوزاد و نوجوان
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • رونمایی از پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی کشور در زمین‌های فوتبال
 • اعلام جزئیات وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • پیام کمیته ملی المپیک برای صعود تیم ملی بسکتبال به المپیک 2020
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • رونمایی از سردیس هنرمندان در سهرک سینمایی غزالی
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • بهترین فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم
 • آیت الله مکارم شیرازی: عزاداران حسینی بجای قمه زنی، خون خود را به مراکز انتقال خون اهدا کنند/مداحان اشعار نامناسب استفاده نکنند
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • «دختر آبی» درگذشت
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • خدمات ارزش افزوده دیواری کوتاه برای حاشا
 • جدیدترین تصویر از ضریح امام حسین (ع) پس از بازسازی سقف حرم
 • قیمت و خرید تخت خواب دو نفره، یک نفره و تخت دو طبقه
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • دورهمی پرنسس‌های دیزنی در انیمیشن جدید «رالف خرابکار»
 • مدل موی مردانه برای مو‌های کم پشت
 • پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص مردان بیمار
 • نسبت قد و وزن؛ وزن ایده‎‎آل‎تان را محاسبه کنید
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • جدیدترین مدل‌های مبلمان و مبل سلطنتی، پرنس، سورنا و سرمه‌ای، شیک جدید
 • مداحی مجید بنی فاطمه به مناسبت شهادت امام رضا (ع) + صوت
 • آغاز گردهمایی عظیم شیرخوارگان حسینی در سراسر کشور
 • سخنگوی کمیسیون آموزش: با خاطیان در دانشگاه فرهنگیان و سازمان سنجش برخورد خواهد ش...
 • جشنواره «کتاب و رسانه» در این ایستگاه نباید تمام شود
 • جای خالی «هاید پارک» در اعتراض به گرانیِ بنزین
 • ملی‌پوشان استقلال سرحال برگشتند (عکس)
 • چلسی قهرمان لیگ برتر، آرسنال در خطر سقوط؟ عکس)
 • کره شمالی میانجیگری سوئد برای مذاکره با آمریکا را رد کرد
 • سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان: افزایش قیمت کالا و خدمات تا اطلاع ثان...
 • وزیر خارجه بحرین فردا به مسکو می‌رود
 • "شما را به خاطر اقداماتی که منجر به نابودی ثروت کشور شده، محاکمه می‌کنیم"
 • نسخه خوراکی برای پیشگیری از سکته مغزی
 • کیه لینی: در بهار به میادین برمی گردم
 • صفر صفر به نفع ایران؛/ تساوی عراق و بحرین و موقعیت پیچیده گروه ایران
 • روایت رسانه‌ها از ماجرای سهمیه‌بندی بنزین
 • تساوی شیرین عراق و بحرین به سود ایران
 • دیدار تولیدکنندگان،کارآفرینان و فعالان اقتصادی با مقام معظم رهبری
 • کویت خواستار پیوستن اسرائیل به «ان.پی.تی» شد
 • همه محورهای ارتباطی استان بوشهر باز است
 • وداع کم نظیر مردم تهران با پیکر شهدای مدافع امنیت+عکس و فیلم
 • مقصد بعدی ژوزه مورینیو مشخص شد؟
 • عیسی کلانتری: تیرماه امسال آلودگی گاز اُزُن در هوا آن قدر زیاد شد که باید ۱۱ روز...
 • اعلام برنامه‌های ایام معصومیه(س) در حرم مطهر
 • ۱۲۴میلیون تراکنش بانکی در قطعی اینترنت
 • بازداشت عبدالرضا داوری تایید شد
 • بونوچی با یوونتوس تمدید کرد
 • جشنواره «کتاب و رسانه» به ایستگاه آخر رسید
 • مذاکرات نظامی آمریکا و کره‌جنوبی شکست خورد
 • تساوی عراق و بحرین به نفع ایران
 • فرمانده انتظامی البرز: البرز آرام است/ شناسایی تعداد زیادی از اغتشاشگران
 • دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با رهبر انقلاب (عکس)
 • اذعان دبیرکل ناتو به وجود اختلافات درباره وضعیت شمال سوریه
 • اعتراض معاونت حقوقی ریاست جمهوری به ابطال مصوبه تعیین محل‌های تجمعات مردمی
 • افزایش کرایه‌ تاکسی در شیراز ممنوع است
 • پناهندگی یک ایرانی به دلیل درمان آلت تناسلی
 • به کارخانه بازیکن سازی انگلیس خوش آمدید!
 • تساوی حریفان ایران به سود شاگردان ویلموتس + جدول
 • آیت‌الله مکارم شیرازی: معرفی قم به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در آینده‌ای نز...
 • مساوی عراق و بحرین به نفع شاگردان ویلموتس/ شانس ایران برای صدرنشینی افزایش یافت
 • تایید بازداشت عبدالرضا داوری از سوی وکیلش
 • چین: آمریکا در امور هنگ‌کنگ دخالت نکند
 • نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران| امام جمعه ساری: تسنیم رسانه موفق و ارز...
 • آلمان: شهرک‌سازی اسرائیل در کرانه باختری را نقض قوانین بین‌المللی می‌دانیم
 • با ثبت 3 گل طی 34 دقیقه؛/ آشنایی با قاتل سامورایی‌ها در سوئیتا (عکس)
 • جمعی از فعالان اقتصادی با امام خامنه‌ای دیدار کردند
 • برتری 3 بر صفر برزیل برابر کره‌جنوبی
 • بیانیه ارتش ایران: محکومیت حرکات مذبوحانه دشمنان در حوادث اخیر
 • ۴۸هزار قطعه جوجه یک مرغداری تلف شد
 • شکست سنگین کره جنوبی برابر سلسائو/ برزیل برد مقابل ایران را برابر کره تکرار کرد
 • کرزی: ترامپ هیچ ارزشی برای زندگی "مردم افغانستان" قائل نیست
 • لرستان به مقام نخست مسابقات بوکس قهرمانی کشور رسید
 • وزیر خارجه کویت، نخست وزیر شد
 • عجله نکنید؛ ذخیره ۶ ماهه‌ی سهمیه‌ی بنزین آبان‌ماه
 • روحانی: افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است
 • وقتی همه خواب بودیم؛ آقای دولت چرا نیمه‌شب؟
 • جزئیات طرح حمایتی دولت برای جبران گرانیِ بنزین
 • سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان
 • ترامپ: ایران در حال غنی‌سازی بوده و هست!
 • زیباکلام: رئیس‌جمهورِ نظامی معجزه نمی‌کند
 • واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها وجود دارد، ممنوع شد
 • قطع پرواز ماهان به ایتالیا به دلیل فشار آمریکا
 • اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد
 • خدمات بانکی امشب قطع می‌شوند
 • اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
 • سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
 • ترامپ: نیازی به گزینه نظامی در برابر ایران نیست
 • خزانه‌داری آمریکا بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و یک شرکت ایرانی را تحریم کرد
 • سیدحسن نصرالله: ترامپ برای دیدار با روحانی التماس می‌کند/ حمله به دو میدان نفتی...
 • «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا شد
 • اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر/ بنیادی‌فر دربی ۹۰ را سوت می‌زند
 • روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
 • ترامپ با طرحِ حمله به ایران مخالفت کرد
 • جزئیات بازداشت سه شهروند استرالیایی در ایران
 • رئیسی لیست اموال خود را به رهبری اعلام کرد
 • رهبری: در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم
 • اتحادیه عرب: تهران، فرمان حمله به آرامکو را داد!
 • مصرف لبنیاتِ ایرانی‌ها، فقط ۱۸درصدِ استاندارد!
 • حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی، آتش‌به‌اختیار ساقط شد
 • آمریکا، ایران را متهمِ حمله به عربستان کرد
 • شایعه مضحک؛ ایران مستعمره چین می‌شود
 • کانادا اموال ایران را به قربانیان تروریسم داد
 • اسدالله عسگراولادی درگذشت
 • نوبخت: لایحه بودجه سال ۹۹ تاخیر نخواهد داشت
 • ایران و مذاکرات جاری با اروپا؛ آقای روحانی! مراقب باش
 • احمدی‌نژاد: درمورد کاندیداتوری در انتخابات، از نظرات مردم تبعیت می کنم / اگر من...
 • روحانی: هیچ تصمیمی برای مذاکره با آمریکا نداریم
 • حزب‌الله مسئولیت حمله به اسرائیل را به عهده گرفت
 • ظریف: اروپایی‌ها تا پنجشنبه فرصت دارند| امکان بازگشت ایران از اجرای گام سوم وجود...
 • توصیه‌های ایمنی به هیئت‌های عزاداری محرم
 • وزیر احمدی‌نژاد رئیس صداوسیما می‌شود؟!
 • اولتیماتوم جدی به پزشکانِ بدون کارتخوان
 • زیباکلام: نذر می‌کنم روحانی و ترامپ دیدار کنند!
 • روحانی به مکرون: در آستانه اجرای گام سوم هستیم
 • بر اساس گزارشات آژانس، برجام را ارزیابی می‌کنیم نه بر اساس بیانیه‌ها
 • بولتون ضمن تهدید،‌ بار دیگر از مذاکره سخن گفت
 • از جزئیات لغو اجرای طرح زوج و فرد تا واکنش پلیس به احتمال تولید سواری‌های دیزلی
 • روحانی: راه برای مذاکره بسته نیست
 • مادر میترا استاد: از خون دخترم نمی‌گذرم
 • امام‌جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شد
 • ارتش: ایران یکی از قدرتمندترین ارتش‌های جهان را دارد/ با هرنوع تهدیدی مقابله خوا...
 • برایان هوک: خواهان جنگ با ایران نیستیم
 • فوری: هواپیمای فرانسوی در اصفهان فرود اضطراری کرد
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی انواع کاکتوس
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران
 • فاطمه دانش پژوه، همسر سید احمد خمینی
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • مصدومیت شدید دختر نینجا در فینال «عصر جدید»
 • آواز پسر ۱۳ ساله «عصر جدید» را ترکاند!
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • لحظه مرگ شرکت‌کننده «عصر جدید» روی آنتن زنده تلویزیون!
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • اولین تصاویر از تکه‌های بدن خاشقجی (18+)
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • مرکز مشاوران قوه قضاییه از متقاضیان پروانه مشاوره خانواده ثبت نام می‌کند
 • ماجرای زوج اینستاگرامی برنامه «وقتشه» چیست?
 • دو استاد تربیت مدرس اخراج شدند/بازگشت استاد خاطی را به صلاح دانشگاه نمی‌دانم
 • استفاده از تجربیات جهانی در حوزه مرمت ضروری است
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • ماجرای فیلم منتسب به استاندار سابق چه بود؟
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • اس ام اس پنج شنبه آخر سال
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • درگیری پلیس تهران با سارقان مسلح در خیابان جمهوری / 3 سارق دستگیر و 1 نفر مجروح...
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • واکاوی بسته حمایتی دولت
 • دانلود آهنگ چته رفیق عاشق من ابوالفضل فلاح
 • ابهام در مرگ یک تازه عروس در آرایشگاه
 • مدل پیراهن زنانه مجلسی؛ پیراهن کوتاه یا ماکسی؟
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • قیمت آزاد ارز در بازار تهران 20 فروردین 98/ قیمت دلار اعلام شد
 • بغض نامجو در کنسرتش برای از دست دادن مادر
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • فروشگاه رفاه کرمان در آتش سوخت
 • تعلیق پرواز تعدادی از شرکت‌های هواپیمایی اروپایی به تهران نیازمند بازنگری فوری ا...
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • اقدام عجیب سه مرد جوان در آنتالیا
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • مستر تیستر؛ بشقاب شهرت با سُس فحش و ناسزا
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • مدل، قیمت و خرید تخت خواب کودک، تخت نوزاد و نوجوان
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • رونمایی از پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی کشور در زمین‌های فوتبال
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • اعلام جزئیات وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن
 • پیام کمیته ملی المپیک برای صعود تیم ملی بسکتبال به المپیک 2020
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • رونمایی از سردیس هنرمندان در سهرک سینمایی غزالی
 • بهترین فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم
 • آیت الله مکارم شیرازی: عزاداران حسینی بجای قمه زنی، خون خود را به مراکز انتقال خون اهدا کنند/مداحان اشعار نامناسب استفاده نکنند
 • «دختر آبی» درگذشت
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • خدمات ارزش افزوده دیواری کوتاه برای حاشا
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • جدیدترین تصویر از ضریح امام حسین (ع) پس از بازسازی سقف حرم
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • دورهمی پرنسس‌های دیزنی در انیمیشن جدید «رالف خرابکار»
 • قیمت و خرید تخت خواب دو نفره، یک نفره و تخت دو طبقه
 • مدل موی مردانه برای مو‌های کم پشت
 • نسبت قد و وزن؛ وزن ایده‎‎آل‎تان را محاسبه کنید
 • پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص مردان بیمار
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • مداحی مجید بنی فاطمه به مناسبت شهادت امام رضا (ع) + صوت
 • آغاز گردهمایی عظیم شیرخوارگان حسینی در سراسر کشور
 • دانلود فیلم سینمایی متری شیش و نیم
 • عضویت در خبرنامه

  .

  طراحی و توسعه : اینتن