شنبه5 بهمن 1398 14:45
25 Jan 2020
3 ماه قبل
491782
برترین‌ها: بیشتر ما از نظر فیزیکی به طور طبیعی تمایل داریم قبل از یک اتفاق جدید، اقدامی جهت پاکسازی انجام دهیم؛ قبل از رفتن به مهمانی دوش می‌گیریم، وقتی قرار است مهمان بیاید خانه را تمیز می‌کنیم، میوه را قبل از خوردن می‌شوییم و خیلی کار‌های دیگر. اما متاسفانه فراموش می&zw...

برترین‌ها: بیشتر ما از نظر فیزیکی به طور طبیعی تمایل داریم قبل از یک اتفاق جدید، اقدامی جهت پاکسازی انجام دهیم؛ قبل از رفتن به مهمانی دوش می‌گیریم، وقتی قرار است مهمان بیاید خانه را تمیز می‌کنیم، میوه را قبل از خوردن می‌شوییم و خیلی کار‌های دیگر.

اما متاسفانه فراموش می‌کنیم از نظر هیجانی نیز خود را پاکسازی کنیم، چون معمولا روح و روان‌مان را دست کم می‌گیریم؛ دوباره ازدواج می‌کنیم در حالی که هنوز درد و خشم رابطه گذشته را با خود داریم. کار جدیدی را شروع می‌کنیم در حالی که هنوز زخم‌های شکستی که از کار سابق‌مان به جا مانده التیام پیدا نکرده است.

فرزندان‌مان را هنوز با ترس‌هایی که از دوران کودکی‌مان به جا مانده نگاه و ارزیابی می‌کنیم. انرژی‌ها و هیجانات جدید را روی قبلی‌ها تلنبار می‌کنیم و تعجب می‌کنیم چرا موقعیت‌های جدید، در نهایت همان حسی را به ما می‌دهند که در گذشته داشتیم و همه چیز تکرار می‌شود. کوله بار‌های پُر و سیاهی که تبدیل به تَلی از سیاهی و آشفتگی می‌شوند، اجازه‌ی وارد شدن فرصت‌ها و انرژی‌های جدید را قطعا نخواهند داد!

پاکسازی هیجانی یکی از بهترین کار‌هایی است که می‌توانید برای خودتان انجام دهید. هر زمان که احساس کردید حجمی از آشفتگی‌های فکری و هیجانات منفی و جورواجور شما را پریشان کرده‌اند، توصیه می‌کنیم پاکسازی هیجانی انجام دهید تا دوباره کنترل افکار و احساسات خود را به دست بیاورید و احساس سبُکی و آرامش کنید.

پاکسازی هیجانی چیست؟

پاکسازی هیجانی چیست و چگونه انجام می‌شود

پاکسازی هیجانی راهی برای رها شدن از هیجانات منفی است که شما را ناآرام کرده‌اند. پاکسازی هیجانی چیزی مشابه پاکسازی بدن‌تان است، اما در مورد هیجانات و افکارتان صورت می‌گیرد. پاکسازی هیجانی به شما کمک می‌کند به خود واقعی‌تان و زمان حال برگردید و از تمان حواس پرت‌کُن‌های دنیای بیرون جدا شوید. پاکسازی هیجانی روان‌تان را تصفیه می‌کند تا احساس بهتری پیدا کنید و صدای درون‌تان را بشنوید.

چرا پاکسازی هیجانی مهم است؟

اگر می‌خواهید حس و حال بهتری پیدا کنید و وضوح فکری داشته باشید پس باید پاکسازی هیجانی انجام دهید. پاکسازی هیجانی، تمام افکار منفی و بیهوده را که به خودتان چسبانده‌اید از شما دور می‌کند. این کار نه تنها کمک‌تان می‌کند از نظر روحی احساس بهتری پیدا کنید بلکه از نظر جسمی نیز حال‌تان بهتر خواهد شد. هیجانات شما به جسم‌تان مرتبط اند و اگر پُر از افکار و احساسات منفی باشید، در نهایت بدن‌تان با درست عمل نکردن و درد‌ها و عوارض به شما هشدار خواهد داد تا توجه‌تان را جلب کند.

چگونه پاکسازی هیجانی انجام دهید؟

شما می‌توانید هر چند روز که دوست دارید یا نیاز دارید، پاکسازی هیجانی انجام دهید، اما توصیه می‌کنیم دست کم به مدت سه روز این کار را انجام دهید. البته سه تا هفت روز پاکسازی هیجانی، مدتی است که می‌توانید بهترین نتایج را بگیرید. همه چیز بستگی به این دارد که وضعیت فعلی‌تان چیست و تا چه اندازه می‌خواهید از هیجانات منفی‌تان رها شوید. مطمئنا آنقدر احساس خوبی پیدا خواهید کرد که علاقه مند می‌شوید مدت طولانی‌تری آن را ادامه دهید.

پاکسازی هیجانی، انجام یک کار متفاوت و خارق العاده نیست و فقط به معنی «انجام ندادن» کار‌هایی است که حال‌تان را بد می‌کنند. در پاکسازی هیجانی، شما به عوامل بیرونی و افکار منفی خودتان اجازه نمی‌دهید ارتعاشات شخصی‌تان را تحت تاثیر قرار داده و به آن دیکته کنند. شما در مدت حداقل سه روز، هر زمان که احساس بدی پیدا کنید خواهید توانست ذهن‌تان را تغییر دهید.

پاکسازی هیجانی چیست و چگونه انجام می‌شود

نکته اول: شبکه‌های مجازی را حذف کنید

توصیه می‌کنیم طی روز‌های پاکسازی هیجانی، در هیچ شبکه مجازی و رسانه اجتماعی حضور نداشته باشید. همین حرکت ساده تا حدود بسیار زیادی از فشار‌ها و استرس‌های‌تان کم خواهد کرد. شبکه‌های مجازی این روز‌ها آنچنان جزو عادات ما شده‌اند که تقریبا هیچ وقت متوجه نمی‌شویم با روح و روان ما چه می‌کنند.

وقتی بار‌ها در روز سراغ شبکه‌های مجازی می‌روید، وارد زندگی و مشکلات مردم می‌شوید و ممکن است حال‌تان بد شود. با حذف تمام این شبکه‌ها، تاثیر قوی و مثبت این کار را روی خودتان خواهید دید. با کنار گذاشتن شبکه‌های اجتماعی، به خودتان فرصتی می‌دهید تا با قلب‌تان ارتباط برقرار کنید و بفهمید واقعا چه می‌خواهید، نه اینکه مشغول کار‌ها و خواسته‌ها و افکار دیگران شوید.

طی روز‌های پاکسازی هیجانی، نه تلویزیون تماشا کنید و نه به رادیو گوش بدهید. اگر بتوانید از هر گونه منبع امواج منفی بیرونی اجتناب کنید، بسیار عالی خواهد بود. اگر وسوسه شدید، به خودتان یادآوری کنید که فقط سه روز است، و اگر خواستید می‌توانید بعد از این دوره کوتاه دوباره به حالت قبل برگردید.

نکته دوم: افکار منفی را رها کنید

رها کردن افکار منفی کار سختی است، مخصوصا وقتی افراد زیادی دوروبرتان هستند. توصیه‌ی ما این است که از هر گونه فکر منفی که از سمت هر شخص دیگری به سمت‌تان می‌آید دوری کنید و اجازه ندهید فکرتان به آن سو برود. اگر کسی در مورد یک حادثه بد که در آن گوشه دنیا روی داده صحبت می‌کند، به هر بهانه‌ای شده اجازه ندهید ذهن‌تان درگیر آن شود.

احساس بد شما هیچ کمکی به ماجرای بدی که روی داده نخواهد کرد. افکار بد را از همان لحظه‌ای که می‌خواهند روی‌تان تاثیر بگذارند مهار کنید. شما می‌توانید با فکر کردن به موضوعی دیگر یا تغییر محل و موقعیت‌تان این لطف بزرگ را در حق خودتان بکنید.

اگر هم این خودتان هستید که افکار منفی را خلق می‌کنید، آن‌ها را بشناسید و فورا تمرکز و توجه‌تان را به سمت دیگری معطوف کنید که حال‌تان را خوب می‌کند.

شما هیچ وظیفه‌ای ندارید که به چیز‌های بد فکر کنید یا احساس بدی پیدا کنید. احساس بد و فکر بدِ شما هیچ کدام از مشکلات‌تان را حل نخواهد کرد. خیلی از افراد عادت دارند که غرق افکار منفی شوند. هدف از پاکسازی هیجانی این است که دست کم طی این سه روز بتوانید به خودتان کمک کنید و مغزتان را تمرین بدهید تا روی چیز‌هایی که می‌خواهد تمرکز کند نه روی چیز‌هایی که ناراحت‌تان می‌کند.

اگر یک فکر منفی وارد سرتان شد و شروع به جولان دادن کرد، توقف آن کار بسیار سختی خواهد بود. در این مورد باید اجازه دهید خودنمایی کند و بگذرد. بابت این فکر بد و ناخوشایند خودتان را سرزنش نکنید. فقط اجازه دهید بیاید و رد شود. دفعه‌ی بعد این فکر را زودتر تشخیص دهید و قبل از اینکه دوباره تمرکزتان را به دست بگیرد، متوقفش کنید.

پاکسازی هیجانی چیست و چگونه انجام می‌شود

نکته سوم: فقط هیجاناتی را که ارتعاش بالایی دارند آزاد بگذارید

این نکته هم مانند نکته‌ی قبلی است به اضافه‌ی اینکه باید به هیجانات مثبت خود که ارتعاشات بالایی دارند اجازه‌ی خودنمایی بدهید. این هیجانات شامل موارد زیر می‌شوند:

 • آرامش
 • لذت
 • عشق
 • شادی
 • متانت
 • شوخ طبعی
 • قدردانی
 • اشتیاق

اگر به خودتان اجازه دهید طی دوره پاکسازی فقط همین هیجانات را داشته باشید، راحت‌تر می‌توانید ارتعاشات بالا را حفظ کنید. طی این دوره، کلمات مثبت را مدام با خودتان تکرار کنید. می‌توانید کاغذی با خود داشته باشید و این کلمات را روی آن بنویسید. با این کار متمرکز ماندن فقط روی همین هیجانات و افکار ساده‌تر می‌شود.

اگر کسی خواست در مورد موضوعی منفی حرف بزند، چندان آزرده نخواهید شد، زیرا فقط به افکار با ارتعاشات بالا اجازه می‌دهید در ذهن‌تان بمانند. به عبارتی دیگر، به افکار با ارتعاشات پایین، «نه» بگویید و هرگز اجازه ندهید بیشتر از دو سه ثانیه در سرتان بمانند.

نکته چهارم: مدیتیشن کنید

سعی کنید طی دوره پاکسازی‌تان بیشتر مدیتیشن کنید. مدیتیشن برای کمک به شما در حفظ ارتعاشات بالا، بسیار عالی عمل می‌کند. اگر پایبند ماندن به اصول پاکسازی در این چند روز برای‌تان سخت است، با انجام مدیتیشن، مقاومت‌تان کمتر خواهد شد. اگر خودتان به تنهایی نمی‌توانید مدیتیشن انجام دهید می‌توانید از اپلیکیشن‌هایی که برای کمک به شما وجود دارند استفاده کنید و مدیتیشن هدایت شده انجام دهید.

پاکسازی هیجانی چیست و چگونه انجام می‌شود

نکته پنجم: قدردانی کنید

تمرین قدردانی کمک‌تان می‌کند ارتعاشات خود را بالا ببرید و بار منفی هیجانی‌تان را تخلیه نمایید. قدردانی، فرکانس بسیار بالایی دارد و بسیار عالی است اگر دست کم یک بار در روز این کار را انجام دهید.

نکته ششم: لبخند بزنید

این ساده‌ترین راه حفظ موقعیت‌تان در ارتعاشات مثبت است. دلیل اینکه لبخند زدن بسیار موثر است این است که مغزتان را فریب می‌دهد که شاد‌تر باشد، حتی زمانی که احساس شادی نمی‌کنید. واقعیت همین است! لبخند زدن وقتی که حال‌تان خوب نیست، ارتعاشات‌تان را تغییر می‌دهد.

نکته هفتم: تلویزیون ممنوع!

تلویزیون بیشتر از آنچه متوجه شوید بر ارتعاشات‌تان اثر می‌گذارد. وقتی شما تصویری استرس برانگیز می‌بینید، این ارتعاشات را وارد دنیای خودتان می‌کنید؛ بنابراین اگر هم قرار است تلویزیون تماشا کنید، فقط چیز‌هایی را ببینید که استرس ایجاد نمی‌کنند و فقط جنبه‌ی سرگرمی دارند.

نکته هشتم: خوش بگذرانید و بخندید

انجام یک فعالیت مفرح و سبُک، ارتعاشات‌تان را بالا برده و حواس‌تان را از هیجانات منفی پرت خواهد کرد. یک سرگرمی جالب برای خود پیدا کنید یا شرایطی فراهم نمایید که بتوانید بخندید. اگر می‌دانید چه چیزی شادتان می‌کند و شما را می‌خنداند سراغ همان بروید. واقعا خودتان را بخندانید، حتی اگر حوصله‌اش را ندارید. خندیدن فوق العاده تاثیرگذار است و همه‌ی ما در زندگی به آن نیاز داریم.

نکته نهم: غذا‌های سالم بخورید

درست است که قرار است هیجانات خود را پاکسازی کنید، اما این روند بر جسم‌تان نیز اثر خواهد گذاشت، چون جسم و روان با هم مرتبط اند. هر اتفاقی که برای یکی از این دو بیفتد برای آن دیگری هم خواهد افتاد. سعی کنید غذا‌های سالم و سبُک بخورید. اتفاق جالبی که می‌افتد این است که حتی بعد از پایان دوره‌ی پاکسازی نیز تمایل بیشتری به غذا‌های سالم خواهید داشت، در نتیجه کم کم عادت می‌کنید تغذیه سالم داشته باشید. وقتی تغذیه‌تان سالم باشد، ذهن‌تان نیز سالم‌تر خواهد بود.

پاکسازی هیجانی چیست و چگونه انجام می‌شود

نکته دهم: تحرک بدنی داشته باشید

سعی کنید حداقل ۱۵ دقیقه در روز نرمش و فعالیت کنید. بدن شما دوست دارد تحرک داشته باشد. تحرک بدنی کمک‌تان خواهد کرد راحت‌تر بتوانید پروسه‌ی پاکسازی هیجانات‌تان را طی کنید.

ارتباط پاکسازی هیجانی با پیشگیری از بیماری‌ها

پاکسازی هیجانی علاوه بر فواید روحی و روانی می‌تواند از بروز خیلی از بیماری‌ها نیز پیشگیری کند. ارتباط میان عوارض روحی و روانی مزمن (که شایع‌ترین آن‌ها استرس است) با بیماری‌های جدی از نظر علمی ثابت شده است. مطالعه‌ای که دانشگاه هاروارد روی ۱۳۰۵ نفر انجام شد نشان داد عصبانی‌ترین مرد‌ها نسبت به سایرین، سه برابر بیشتر در معرض ابتلا به بیماری‌های قلبی بودند.

به گفته‌ی محققان، استرس مانند نوعی تقویت کننده در تسریع و انتشار سرطان سینه عمل می‌کند. استرس به سلول‌های سرطانی کمک می‌کند رشد کرده و متاستاز بدهند.

چند نکته جهت کمک به پروسه‌ی پاکسازی هیجانی

خودتان را از خشم رها کنید

آدم‌هایی را که از دست‌شان عصبانی هستید مشخص کنید. درمورد احساس‌تان و هر چیزی که به خشم‌تان نسبت به این افراد مربوط می‌شود بنویسید. حالا مانند یک فرد بزرگسال و بالغ به آن‌ها نگاه کنید و یک ارزیابی فوری و کلی ارائه بدهید. بعد از این کار خواهید دید که مسیر پیش روی‌تان، مشخص خواهد بود.

خودتان را از احساس گناه رها کنید

ببینید در حق چه کسانی بدی کرده‌اید و از چه کسانی باید عذرخواهی کنید. فکر کنید به چه کسانی باید خسارت بدهید و با چه چیز‌هایی می‌توانید اشتباهات خود نسبت به دیگران را جبران کنید. طبق نگرش‌تان برای این کار برنامه‌ای بچینید.

پاکسازی هیجانی چیست و چگونه انجام می‌شود

خودتان را از خاطرات بدی که آزارتان می‌دهند رها کنید

لیستی از خاطرات بدتان که همچنان آزارتان می‌دهند تهیه کنید. سپس هر کدام را کاملا مرور کرده و از زاویه‌ای دورتر نگاه‌شان کنید. فرض کنید به عنوان یک نظاره‌گر بی‌طرف آن‌ها را می‌بینید. از خودتان بپرسید از هر یک از این خاطرات چه درسی می‌توانید بگیرید، و سپس پرونده‌ی هر کدام را در ذهن‌تان ببندید.

خودتان را از سرزنش رها کنید

ببینید معمولا با چه کلماتی خود را سرزنش می‌کنید، آن‌ها را بنویسید. خودتان را سانسور نکنید، همه را بنویسید و نگاه‌شان کنید، هر عبارت را با دقت و به آرامی تکرار کنید. سپس با گوش دادن هدفمند، اما بی‌تفاوت به صدا‌های معمولی اطراف‌تان (مانند صدای موتور یخچال، ترافیکی در دوردست‌ها، فن و ...) ذهن‌تان را کاملا پاک و خنثی کنید. وقتی فکرتان پاک و شفاف شد فورا ان کاغذ را دور بیندازید.

نتیجه‌ی پاکسازی هیجانات چه خواهد بود؟

بعد از پاکسازی هیجانی احساس خیلی خوبی خواهید داشت. با کنار گذاشتن شبکه‌های مجازی حتی برای چند روز، احساس خواهید کرد هیچکس دیگری نمی‌تواند روی شما اثر بگذارد و انرژی‌تان صرف زندگی دیگران نمی‌شود. به آرامشی درونی می‌رسید که در آن، هم بهتر می‌توانید فکر کنید و هم عملکرد خیلی بهتری خواهید داشت، چون موضوعات زیاد و آشفته کننده، ذهن‌تان را درگیر نمی‌کنند و بهتر می‌توانید روی کار و زندگی شخصی‌تان تمرکز کنید.

امواجی از قدردانی و رضایت شما را در بر می‌گیرند و می‌توانید با کوچک‌ترین داشته‌های‌تان شاد باشید. خیلی از افراد تجربه می‌کنند که بعد از دوره‌های پاکسازی، خیلی بیشتر قادر به کمک به دیگران هستند و با کمک‌های داوطلبانه، به آرامش می‌رسند و انرژی می‌گیرند.

بعد از دوره‌های پاکسازی به خود واقعی و قدرتمندتان دست پیدا می‌کنید و متوجه می‌شوید که کنترل زندگی‌تان را در دست دارید. سعی کنید حداقل چهار بار در سال این پاکسازی را انجام دهید تا ارتعاشات بالاتری را به خود جذب کنید و از زندگی‌تان راضی‌تر باشید.

منابع: infinitesoulblueprint ،powerofpositivity

 

منبع : برترین ها/سبک زندگی
 
نام :
ایمیل :
*نظر :
قوانین ارسال نظر
 • برشی از فیلم سینمایی "لباس شخصی" (فیلم)
 • روزهای برزخی در جوارِ تنگه هرمز/ صیادانی که صید سیل شدند
 • یک کشته در ریزش خانه مسکونی در ریگان کرمان (+عکس)
 • ۵ کشته در تصادف جاده ماهشهر خوزستان (+عکس)
 • بازار مسکن به سرعت‌گیر رسید
 • دهه فجر پروژه‌هایی به بهره‌برداری می‌رسند که پیشرفت فیزیکی 100درصدی دارند
 • معاون محیط زیست: حتی اجازه «نمونه‌برداری» از تالاب انزلی را نداریم
 • ۶ ماه پرالتهاب در لندن؛ سناریو‌های پس از خروج از اتحادیه اروپا چیست؟
 • پخش زنده بازی استقلال و الکویت از شبکه سه سیما
 • پیام رهبر معظم انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا: حوادث...
 • عضو شورای نگهبان: برخی از نمایندگان درخصوص بعضی از مسائل مهم و مستند که در مورد...
 • چند لیستی شدن امری عادی به نظر می‌رسد / در حدود ١٩٥ حوزه انتخاباتی شانس پیروزی ا...
 • سرپرست باشگاه ملی حفاری:/ مس سونگون یکی از بهترین تیم‌های آسیاست
 • ماجرای پخش تلویزیونی بازی استقلال و شهرخودرو
 • مدافع المینا عراق به ذوب آهن پیوست(عکس)
 • راه‌های مقابله با قاتل خاموش در فصل سرما
 • آسمان ایران، امن‌ترین مسیر پروازی
 • «آلودگی هوا» مغز کودکان را کوچک‌تر می‌کند
 • انصاری‌فرد: بیرانوند فصل بعد به بلژیک می‌رود
 • از کی‌روش به دی بیاسی؛ پسرفت آشکار
 • مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی کیست؟
 • مپ مثل خاک ایران است
 • بیانیه حوزه علیمه درباره آتش زدن کتاب پزشکی در ایران
 • لزوم مشارکت موثر مدیران در نشست ها و مباحث کارشناسی
 • بسترهای لازم برای تحقق مدیریت بانوان در قزوین فراهم شود
 • برای شهرستان کرمانشاه ۶۰۰ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است
 • ریزش منزل مسکونی در ریگان جان یک دختر بچه را گرفت
 • طرح توقیف وسایل نقلیه با سرعت بالا در یزد اجرا می‌شود
 • افزایش 197 درصدی وقع جرم در فضای مجازی در استان قم
 • سالانه 1200 نفر در گلستان بر اثر سرطان جان خود را دست می‌دهند
 • نمایشگاه سومین مسابقه عکس «خوشه» در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد
 • مستند زندگی قهرمانان معلول آماده پخش از تلویزیون
 • دعوت وزیر میراث فرهنگی از گردشگران جهان برای سفر به ایران
 • واکنش مذبوحانه آمریکا در مواجهه با اطلاع‌رسانی صحیح و آگاهی بخشی خبرگزاری فارس
 • جزئیات شروط پرداخت یارانه معیشتی/ معاون وزیر کار: بهترین شاخص رفتار ماهانه افراد...
 • صعود شاخص بورس به ارتفاع 417 هزار واحد در نخستین روز هفته
 • افت 5 درصدی درآمد کشور از حقوق و عوارض گمرکی/ پیش بینی عملکرد 50 درصدی گمرک در پ...
 • حماس: رژیم‌های توطئه‌گر علیه مقاومت بستر طرح «معامله قرن» را فراهم کردند
 • لیبی|اعلام 50 بار نقض آتش بس/ ادامه ارسال سلاح و مزدور به سرزمین عمر مختار
 • عطوان: ناامیدی از رژیم‌های عربی و ابومازن در تقابل با معامله قرن/ نگاه‌ها به محو...
 • جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا برگزار شد
 • عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: فعال شدن مکانیزم ماشه باعث فروپاشی برجام می‌شود
 • بیمه‌ کوثر در بین 100 شرکت برتر کشور قرار گرفت
 • سرپرست باشگاه استقلال به دبی نرفت
 • علی‌نژاد: این شرایط ربطی به ورزش و بی‌کفایتی ما ندارد
 • انصاری‌فرد: با فداکاری بیرانوند، او تا آخر فصل در پرسپولیس می‌ماند/ «بیرو» تابست...
 • کشف قدیمی‌ترین قارچ جهان (+عکس)
 • ثبت‌نام ۳۰ بدمینتون‌باز زیر رنکینگ ۱۰۰ جهان برای مسابقات ایران/ آمریکا و انگلیس...
 • توضیحات انصاری‌فرد درباره قرارداد بیرانوند با باشگاه بلژیکی
 • بازگشت فوتبال و لیگ یمن بعد از ۵ سال با حضور گسترده هواداران
 • سازمان هواپیمایی: پوزش می‌طلبیم/ تحت فشار و توصیه‌ای برای کتمان واقعیت نبودیم
 • ظریف: داغدار اندوه بزرگی هستم که وطن را فرا گرفته است
 • عضو مجلس خبرگان رهبری: با حرمت جان و آبروی ملت چه کردیم؟
 • پمپئو: در کنار مردم ایران می‌مانیم!
 • پیام توئیتری ترامپ در حمایت از ناآرامی‌ها در ایران
 • مرکل: عاملان حادثه سقوط هواپیما در ایران مجازات شوند
 • شوک بزرگ| چرا درباره علت سقوط هواپیمای اوکراینی پنهان‌کاری شد؟
 • جان باختن دانشجویان پزشکی ایرانی در سقوط هواپیمای اوکراینی
 • همسر و فرزند یک نویسنده ایرانی در میان جان‌باختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی
 • ریزش سنگین بورس های منطقه
 • پیکر سردار سپهبد شهید سلیمانی به خاک سپرده شد
 • «انتقام سخت» ایران آغاز شد/ شلیک ده‌ها موشک به پایگاه آمریکایی «عین الاسد»
 • حمله موشکی سپاه به دو پایگاه آمریکا در عراق (عکس + فیلم) / پنتاگون: شلیک بیش از...
 • گلشیفته فراهانی: درباره ایران رویابافی نمی‌کنم
 • اروپا از «مکانیسم ماشه» استفاده نکرد
 • الجبیر: تجاوزهای ایران دیگر قابل تحمل نیست
 • عجله نکنید؛ ذخیره ۶ ماهه‌ی سهمیه‌ی بنزین آبان‌ماه
 • روحانی: افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است
 • وقتی همه خواب بودیم؛ آقای دولت چرا نیمه‌شب؟
 • جزئیات طرح حمایتی دولت برای جبران گرانیِ بنزین
 • سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان
 • ترامپ: ایران در حال غنی‌سازی بوده و هست!
 • زیباکلام: رئیس‌جمهورِ نظامی معجزه نمی‌کند
 • واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها وجود دارد، ممنوع شد
 • قطع پرواز ماهان به ایتالیا به دلیل فشار آمریکا
 • اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد
 • خدمات بانکی امشب قطع می‌شوند
 • اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
 • سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
 • ترامپ: نیازی به گزینه نظامی در برابر ایران نیست
 • خزانه‌داری آمریکا بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و یک شرکت ایرانی را تحریم کرد
 • سیدحسن نصرالله: ترامپ برای دیدار با روحانی التماس می‌کند/ حمله به دو میدان نفتی...
 • «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا شد
 • اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر/ بنیادی‌فر دربی ۹۰ را سوت می‌زند
 • روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
 • ترامپ با طرحِ حمله به ایران مخالفت کرد
 • جزئیات بازداشت سه شهروند استرالیایی در ایران
 • رئیسی لیست اموال خود را به رهبری اعلام کرد
 • رهبری: در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم
 • اتحادیه عرب: تهران، فرمان حمله به آرامکو را داد!
 • مصرف لبنیاتِ ایرانی‌ها، فقط ۱۸درصدِ استاندارد!
 • حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی، آتش‌به‌اختیار ساقط شد
 • آمریکا، ایران را متهمِ حمله به عربستان کرد
 • شایعه مضحک؛ ایران مستعمره چین می‌شود
 • کانادا اموال ایران را به قربانیان تروریسم داد
 • اسدالله عسگراولادی درگذشت
 • نوبخت: لایحه بودجه سال ۹۹ تاخیر نخواهد داشت
 • ایران و مذاکرات جاری با اروپا؛ آقای روحانی! مراقب باش
 • احمدی‌نژاد: درمورد کاندیداتوری در انتخابات، از نظرات مردم تبعیت می کنم / اگر من...
 • روحانی: هیچ تصمیمی برای مذاکره با آمریکا نداریم
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • فعال شدن سامانه ثبت اعتراض بسته حمایت معیشتی/ مراحل درج کد رهگیری در سامانه hema...
 • معرفی انواع کاکتوس
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • توقف کامل خودروها در 2 بزرگراه تهران
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • اتو کردن کت و شلوار مردانه خود را درست و اصولی انجام دهید
 • جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • فاطمه دانش پژوه، همسر سید احمد خمینی
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • مکان‌های دیدنی تهران در نوروز؛ تهرانگردی بدون ترافیک
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • آواز پسر ۱۳ ساله «عصر جدید» را ترکاند!
 • مصدومیت شدید دختر نینجا در فینال «عصر جدید»
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • لحظه مرگ شرکت‌کننده «عصر جدید» روی آنتن زنده تلویزیون!
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • روایت مادر شهیده فائزه منصوری از عدم تمایل دخترش برای ازدواج با ریگی
 • مرکز مشاوران قوه قضاییه از متقاضیان پروانه مشاوره خانواده ثبت نام می‌کند
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • اولین تصاویر از تکه‌های بدن خاشقجی (18+)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • ماجرای زوج اینستاگرامی برنامه «وقتشه» چیست?
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • دو استاد تربیت مدرس اخراج شدند/بازگشت استاد خاطی را به صلاح دانشگاه نمی‌دانم
 • ماجرای فیلم منتسب به استاندار سابق چه بود؟
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • استفاده از تجربیات جهانی در حوزه مرمت ضروری است
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • درگیری پلیس تهران با سارقان مسلح در خیابان جمهوری / 3 سارق دستگیر و 1 نفر مجروح...
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • اس ام اس پنج شنبه آخر سال
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • فعال شدن سامانه ثبت اعتراض بسته حمایت معیشتی/ مراحل درج کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir
 • توقف کامل خودروها در 2 بزرگراه تهران
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • اتو کردن کت و شلوار مردانه خود را درست و اصولی انجام دهید
 • معرفی انواع کاکتوس
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • مکان‌های دیدنی تهران در نوروز؛ تهرانگردی بدون ترافیک
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • مدل، قیمت و خرید تخت خواب کودک، تخت نوزاد و نوجوان
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • 3 کشته در تصادف رانندگی در خلخال اردبیل
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • مراسم ختم معاون سازمان انرژی اتمی برگزار شد
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • یک پیشنهاد برای یک سنگ قبر
 • روایت متفاوت صداوسیما از منزل نیکتا اسفندانی
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • مستر تیستر؛ بشقاب شهرت با سُس فحش و ناسزا
 • روایت مادر شهیده فائزه منصوری از عدم تمایل دخترش برای ازدواج با ریگی
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • «تاریخ تحلیلی جنگ ایران و عراق» پرفروش‌ترین کتاب مرکز اسناد دفاع مقدس/ با ۲۰ درصد تخفیف کتاب‌ها را عرضه می‌کنیم
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • جدیدترین مدل‌های مبلمان و مبل سلطنتی، پرنس، سورنا و سرمه‌ای، شیک جدید
 • قیمت و خرید تخت خواب دو نفره، یک نفره و تخت دو طبقه
 • مدل موی مردانه برای مو‌های کم پشت
 • رونمایی از پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی کشور در زمین‌های فوتبال
 • پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص مردان بیمار
 • دورهمی پرنسس‌های دیزنی در انیمیشن جدید «رالف خرابکار»
 • آیت الله مکارم شیرازی: عزاداران حسینی بجای قمه زنی، خون خود را به مراکز انتقال خون اهدا کنند/مداحان اشعار نامناسب استفاده نکنند
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • بهترین فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم
 • اعلام جزئیات وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن
 • برشی از فیلم سینمایی "لباس شخصی" (فیلم)
 • روزهای برزخی در جوارِ تنگه هرمز/ صیادانی که صید سیل شدند
 • یک کشته در ریزش خانه مسکونی در ریگان کرمان (+عکس)
 • ۵ کشته در تصادف جاده ماهشهر خوزستان (+عکس)
 • بازار مسکن به سرعت‌گیر رسید
 • دهه فجر پروژه‌هایی به بهره‌برداری می‌رسند که پیشرفت فیزیکی 100درصدی دارند
 • معاون محیط زیست: حتی اجازه «نمونه‌برداری» از تالاب انزلی را نداریم
 • ۶ ماه پرالتهاب در لندن؛ سناریو‌های پس از خروج از اتحادیه اروپا چیست؟
 • پخش زنده بازی استقلال و الکویت از شبکه سه سیما
 • پیام رهبر معظم انقلاب به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا: حوادث...
 • عضو شورای نگهبان: برخی از نمایندگان درخصوص بعضی از مسائل مهم و مستند که در مورد...
 • چند لیستی شدن امری عادی به نظر می‌رسد / در حدود ١٩٥ حوزه انتخاباتی شانس پیروزی ا...
 • سرپرست باشگاه ملی حفاری:/ مس سونگون یکی از بهترین تیم‌های آسیاست
 • ماجرای پخش تلویزیونی بازی استقلال و شهرخودرو
 • مدافع المینا عراق به ذوب آهن پیوست(عکس)
 • راه‌های مقابله با قاتل خاموش در فصل سرما
 • آسمان ایران، امن‌ترین مسیر پروازی
 • «آلودگی هوا» مغز کودکان را کوچک‌تر می‌کند
 • انصاری‌فرد: بیرانوند فصل بعد به بلژیک می‌رود
 • از کی‌روش به دی بیاسی؛ پسرفت آشکار
 • مدیر عامل جدید صندوق بازنشستگی کیست؟
 • مپ مثل خاک ایران است
 • بیانیه حوزه علیمه درباره آتش زدن کتاب پزشکی در ایران
 • لزوم مشارکت موثر مدیران در نشست ها و مباحث کارشناسی
 • بسترهای لازم برای تحقق مدیریت بانوان در قزوین فراهم شود
 • برای شهرستان کرمانشاه ۶۰۰ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است
 • ریزش منزل مسکونی در ریگان جان یک دختر بچه را گرفت
 • طرح توقیف وسایل نقلیه با سرعت بالا در یزد اجرا می‌شود
 • افزایش 197 درصدی وقع جرم در فضای مجازی در استان قم
 • سالانه 1200 نفر در گلستان بر اثر سرطان جان خود را دست می‌دهند
 • نمایشگاه سومین مسابقه عکس «خوشه» در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد
 • مستند زندگی قهرمانان معلول آماده پخش از تلویزیون
 • دعوت وزیر میراث فرهنگی از گردشگران جهان برای سفر به ایران
 • واکنش مذبوحانه آمریکا در مواجهه با اطلاع‌رسانی صحیح و آگاهی بخشی خبرگزاری فارس
 • جزئیات شروط پرداخت یارانه معیشتی/ معاون وزیر کار: بهترین شاخص رفتار ماهانه افراد...
 • صعود شاخص بورس به ارتفاع 417 هزار واحد در نخستین روز هفته
 • افت 5 درصدی درآمد کشور از حقوق و عوارض گمرکی/ پیش بینی عملکرد 50 درصدی گمرک در پ...
 • حماس: رژیم‌های توطئه‌گر علیه مقاومت بستر طرح «معامله قرن» را فراهم کردند
 • لیبی|اعلام 50 بار نقض آتش بس/ ادامه ارسال سلاح و مزدور به سرزمین عمر مختار
 • عطوان: ناامیدی از رژیم‌های عربی و ابومازن در تقابل با معامله قرن/ نگاه‌ها به محو...
 • جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران قوا برگزار شد
 • عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: فعال شدن مکانیزم ماشه باعث فروپاشی برجام می‌شود
 • بیمه‌ کوثر در بین 100 شرکت برتر کشور قرار گرفت
 • سرپرست باشگاه استقلال به دبی نرفت
 • علی‌نژاد: این شرایط ربطی به ورزش و بی‌کفایتی ما ندارد
 • انصاری‌فرد: با فداکاری بیرانوند، او تا آخر فصل در پرسپولیس می‌ماند/ «بیرو» تابست...
 • کشف قدیمی‌ترین قارچ جهان (+عکس)
 • ثبت‌نام ۳۰ بدمینتون‌باز زیر رنکینگ ۱۰۰ جهان برای مسابقات ایران/ آمریکا و انگلیس...
 • توضیحات انصاری‌فرد درباره قرارداد بیرانوند با باشگاه بلژیکی
 • بازگشت فوتبال و لیگ یمن بعد از ۵ سال با حضور گسترده هواداران
 • سازمان هواپیمایی: پوزش می‌طلبیم/ تحت فشار و توصیه‌ای برای کتمان واقعیت نبودیم
 • ظریف: داغدار اندوه بزرگی هستم که وطن را فرا گرفته است
 • عضو مجلس خبرگان رهبری: با حرمت جان و آبروی ملت چه کردیم؟
 • پمپئو: در کنار مردم ایران می‌مانیم!
 • پیام توئیتری ترامپ در حمایت از ناآرامی‌ها در ایران
 • مرکل: عاملان حادثه سقوط هواپیما در ایران مجازات شوند
 • شوک بزرگ| چرا درباره علت سقوط هواپیمای اوکراینی پنهان‌کاری شد؟
 • جان باختن دانشجویان پزشکی ایرانی در سقوط هواپیمای اوکراینی
 • همسر و فرزند یک نویسنده ایرانی در میان جان‌باختگان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی
 • ریزش سنگین بورس های منطقه
 • پیکر سردار سپهبد شهید سلیمانی به خاک سپرده شد
 • «انتقام سخت» ایران آغاز شد/ شلیک ده‌ها موشک به پایگاه آمریکایی «عین الاسد»
 • حمله موشکی سپاه به دو پایگاه آمریکا در عراق (عکس + فیلم) / پنتاگون: شلیک بیش از...
 • گلشیفته فراهانی: درباره ایران رویابافی نمی‌کنم
 • اروپا از «مکانیسم ماشه» استفاده نکرد
 • الجبیر: تجاوزهای ایران دیگر قابل تحمل نیست
 • عجله نکنید؛ ذخیره ۶ ماهه‌ی سهمیه‌ی بنزین آبان‌ماه
 • روحانی: افزایش نرخ بنزین به نفع مردم است
 • وقتی همه خواب بودیم؛ آقای دولت چرا نیمه‌شب؟
 • جزئیات طرح حمایتی دولت برای جبران گرانیِ بنزین
 • سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان
 • ترامپ: ایران در حال غنی‌سازی بوده و هست!
 • زیباکلام: رئیس‌جمهورِ نظامی معجزه نمی‌کند
 • واردات کالاهایی که امکان تولید داخلی آنها وجود دارد، ممنوع شد
 • قطع پرواز ماهان به ایتالیا به دلیل فشار آمریکا
 • اپل، کاربران آیفون را تهدید به قطع اینترنت کرد
 • خدمات بانکی امشب قطع می‌شوند
 • اینستاگرام، تبلیغات لاغری و زیبایی را محدود می‌کند
 • سلحشوری: بهای حمایت از حرف مردم را می‌پردازم
 • ترامپ: نیازی به گزینه نظامی در برابر ایران نیست
 • خزانه‌داری آمریکا بانک مرکزی، صندوق توسعه ملی و یک شرکت ایرانی را تحریم کرد
 • سیدحسن نصرالله: ترامپ برای دیدار با روحانی التماس می‌کند/ حمله به دو میدان نفتی...
 • «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی آمریکا شد
 • اسامی داوران هفته چهارم لیگ برتر/ بنیادی‌فر دربی ۹۰ را سوت می‌زند
 • روحانی: عربستان از این حمله درس بگیرد
 • ترامپ با طرحِ حمله به ایران مخالفت کرد
 • جزئیات بازداشت سه شهروند استرالیایی در ایران
 • رئیسی لیست اموال خود را به رهبری اعلام کرد
 • رهبری: در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم
 • اتحادیه عرب: تهران، فرمان حمله به آرامکو را داد!
 • مصرف لبنیاتِ ایرانی‌ها، فقط ۱۸درصدِ استاندارد!
 • حاجی‌زاده: پهپاد آمریکایی، آتش‌به‌اختیار ساقط شد
 • آمریکا، ایران را متهمِ حمله به عربستان کرد
 • شایعه مضحک؛ ایران مستعمره چین می‌شود
 • کانادا اموال ایران را به قربانیان تروریسم داد
 • اسدالله عسگراولادی درگذشت
 • نوبخت: لایحه بودجه سال ۹۹ تاخیر نخواهد داشت
 • ایران و مذاکرات جاری با اروپا؛ آقای روحانی! مراقب باش
 • احمدی‌نژاد: درمورد کاندیداتوری در انتخابات، از نظرات مردم تبعیت می کنم / اگر من...
 • روحانی: هیچ تصمیمی برای مذاکره با آمریکا نداریم
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • فعال شدن سامانه ثبت اعتراض بسته حمایت معیشتی/ مراحل درج کد رهگیری در سامانه hema...
 • معرفی انواع کاکتوس
 • افشای حقه پیشگوی برنامه «عصر جدید»!
 • توقف کامل خودروها در 2 بزرگراه تهران
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • اتو کردن کت و شلوار مردانه خود را درست و اصولی انجام دهید
 • جنایت هولناک مرد بوکسور در شرق تهران
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • فاطمه دانش پژوه، همسر سید احمد خمینی
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • مکان‌های دیدنی تهران در نوروز؛ تهرانگردی بدون ترافیک
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • آواز پسر ۱۳ ساله «عصر جدید» را ترکاند!
 • مصدومیت شدید دختر نینجا در فینال «عصر جدید»
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • لحظه مرگ شرکت‌کننده «عصر جدید» روی آنتن زنده تلویزیون!
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • روایت مادر شهیده فائزه منصوری از عدم تمایل دخترش برای ازدواج با ریگی
 • مرکز مشاوران قوه قضاییه از متقاضیان پروانه مشاوره خانواده ثبت نام می‌کند
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • اولین تصاویر از تکه‌های بدن خاشقجی (18+)
 • معرفی انواع کاکتوس
 • ماجرای زوج اینستاگرامی برنامه «وقتشه» چیست?
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • دو استاد تربیت مدرس اخراج شدند/بازگشت استاد خاطی را به صلاح دانشگاه نمی‌دانم
 • ماجرای فیلم منتسب به استاندار سابق چه بود؟
 • استفاده از تجربیات جهانی در حوزه مرمت ضروری است
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • درگیری پلیس تهران با سارقان مسلح در خیابان جمهوری / 3 سارق دستگیر و 1 نفر مجروح...
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • 5 کشته در تصادف جاده ایلام به مهران (+عکس)
 • اس ام اس پنج شنبه آخر سال
 • ۵ پوزیشن شب زفاف برای اینکه درد نکشید!
 • معرفی ۶ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص زنان چاق
 • بهترین پوزیشن تحریک نقطه جی کدام است؟
 • فعال شدن سامانه ثبت اعتراض بسته حمایت معیشتی/ مراحل درج کد رهگیری در سامانه hemayat.mcls.gov.ir
 • توقف کامل خودروها در 2 بزرگراه تهران
 • کارنامه آزمون دکتری دانشگاه آزاد منتشر شد
 • اتو کردن کت و شلوار مردانه خود را درست و اصولی انجام دهید
 • معرفی انواع کاکتوس
 • همراه با افتخار آفرینان، نشاط جهانداری ،خلبان دوم شرکت هواپیمایی زاگرس
 • مکان‌های دیدنی تهران در نوروز؛ تهرانگردی بدون ترافیک
 • تکنیک های تحریک کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم
 • توقف تاتنهام در شب مصدومیت دلخراش هافبک پرتغالی (عکس)
 • عوارض و فوائد خوردن واژن زن
 • آغاز ثبت نام پایه هفتمی‌ها در مدارس شاهد از شنبه
 • قیمت و راهنمای خرید میز عسلی و میز جلو مبلی ارزان، سلطنتی و سفید
 • مدل و قیمت حراج مبل راحتی، مبل کلاسیک و مبل استیل
 • مضرات و خواص آب منی برای مردان و زنان
 • رابطه جنسی بدون دخول در دوران عقد؛ چگونه نامزدم را ارضا کنم؟
 • بهترین پوزیشن برای اولین دخول و داشتن شبی رویایی!
 • ۵۰ مدل میز آرایش برای یک اتاق خواب رویایی
 • بازی های جنسی با همسر و ایجاد تنوع در رابطه زناشویی
 • بهترین فیلم‌های هالیوودی با موضوع قاتلین زنجیره‌ای
 • مدل، قیمت و خرید تخت خواب کودک، تخت نوزاد و نوجوان
 • آموزش دوخت پتوی پارچه‌ای تکه دوزی شده برای کودکان به همراه الگو
 • 3 کشته در تصادف رانندگی در خلخال اردبیل
 • مراسم ختم معاون سازمان انرژی اتمی برگزار شد
 • دکوراسیون خانه عروس؛ خانه گرم و مدرن مهتاب در اندیشه!
 • آموزش دوخت سبد پارچه‌ای ساده و زیبا برای استفاده در منزل
 • یک پیشنهاد برای یک سنگ قبر
 • روایت متفاوت صداوسیما از منزل نیکتا اسفندانی
 • گلچین مداحی محمدحسین پویانفر دهه اول محرم ۹۷
 • مستر تیستر؛ بشقاب شهرت با سُس فحش و ناسزا
 • روایت مادر شهیده فائزه منصوری از عدم تمایل دخترش برای ازدواج با ریگی
 • هفت مدل پالتو و کاپشن زنانه که امسال مد روز خواهند بود
 • خارش ژوک (خارش کشاله ران) چیست، درمان آن چگونه است؟
 • دکوراسیون قهوه‌ای و سبز، رنگ‌های طبیعت در چیدمان منزل سارا
 • نگاهی به بهترین فیلم‌های جکی چان؛ چشم بادامیِ پرحاشیه!
 • «تاریخ تحلیلی جنگ ایران و عراق» پرفروش‌ترین کتاب مرکز اسناد دفاع مقدس/ با ۲۰ درصد تخفیف کتاب‌ها را عرضه می‌کنیم
 • دکوراسیون ایرانی؛ خانه شیک سحر با وسایل ایرانی
 • تست TIBC آزمایش خون چیست و مقدار نرمال آن چقدر است؟
 • جدیدترین مدل‌های مبلمان و مبل سلطنتی، پرنس، سورنا و سرمه‌ای، شیک جدید
 • قیمت و خرید تخت خواب دو نفره، یک نفره و تخت دو طبقه
 • مدل موی مردانه برای مو‌های کم پشت
 • رونمایی از پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی کشور در زمین‌های فوتبال
 • پوزیشن های رابطه جنسی مخصوص مردان بیمار
 • آیت الله مکارم شیرازی: عزاداران حسینی بجای قمه زنی، خون خود را به مراکز انتقال خون اهدا کنند/مداحان اشعار نامناسب استفاده نکنند
 • دورهمی پرنسس‌های دیزنی در انیمیشن جدید «رالف خرابکار»
 • تکذیب کمبود آنژیوکت در بیمارستان‌ها
 • بهترین فیلم‌های مربوط به جنگ جهانی دوم
 • اعلام جزئیات وام ۲۰۰ میلیونی بانک مسکن
 • laleh

   

  عضویت در خبرنامه

  .

  طراحی و توسعه : اینتن